آخرین اخبار

خبرخوش رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد برای بازنشستگان

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت مطالبات پاداش پایان خدمت ۱۲ دستگاه اجرایی این استان مربوط به سال ۹۴ و سال‌های قبل از آن خبر داد.

اشتراک گذاری
11 دی 1395
کد مطلب : 6342

هشتمین نشست شورای برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز به ریاست استاندار و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

حسن نوروزی در این نشست اظهار داشت: در بودجه سال 95 حدود 215 میلیارد تومان برای مطالبات پاداش پایان خدمت کارکنان دولت در نظر گرفته شد که از این میزان 9 میلیارد و 279 میلیون تومان به استان کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد.

وی افزود: این میزان اعتبار در دو مرحله به استان ابلاغ شد که در مرحله نخست 7 میلیارد و 740 میلیون تومان و در مرحله دوم یک میلیارد و 539 میلیون تومان ابلاغ شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: این اعتبار برای پرداخت مطالبات پاداش پایان خدمت سال 94 و سال‌های قبل از آن تعریف شده و به هیچ حوزه دیگری تخصیص داده نمی‌شود.

نوروزی عنوان کرد: با هماهنگی انجام شده، این اعتبار بین 12 دستگاه اجرایی استان توزیع شد که با اعلام دستگاه‌ها، همه بازنشستگان سال 94 و سال‌های قبل از آن در سطح استان می‌توانند پاداش پایان خدمت خود را دریافت کنند.

وی به اعتبار ابلاغی موضوع ماده 23 قانون نحوه رسیدگی به تخلفات و جرائم رانندگی اشاره داشت و تصریح کرد: در این بخش، چهار میلیارد و 703 میلیون تومان به استان ابلاغ شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: این اعتبار بر اساس میزان جرائمی که توسط نیروی انتظامی در هر شهرستان اعلام شده، بین 8 شهرستان استان توزیع شده است.

نوروزی بیان کرد: از این 4 میلیارد و 703 میلیون تومان، یک میلیارد و 514 میلیون تومان به شهرستان بویراحمد، 757 میلیون تومان به شهرستان گچساران و 497 میلیون تومان به شهرستان کهگیلویه و مابقی اعتبار به سایر شهرستان‌های استان تخصیص یافت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.