آخرین اخبار

رمزگشایی سردار فضلی از فتنه 88: اجیر کردن اراذل و اوباش با دستمزد روزانه ۸۰۰ هزار تومان /تلاش یکی از سران فتنه برای ایجاد شک و تردید در نیروهای انقلابی

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در اوج فتنه یکی از سران آن‌ها، به نحوی با اطرافیان بنده ارتباط برقرار کرد تا بتواند مکالمه‌ای با من داشته باشد و بنده برای عدم مکالمه با آن‌ها مکرر خط تلفن خود را تغییر دادم. شما این اقدامات را ببینید، دشمن تمام فکر و ذکرش ایجاد تردید و شک در این چنین شرایطی بود، اما آ‌ ها اطلاع نداشتند که ما در قلب کارزار هستیم.

اشتراک گذاری
09 دی 1395
کد مطلب : 6210

 

اجیر کردن اراذل و اوباش با دستمزد روزانه ۸۰۰ هزار تومان /تلاش یکی از سران فتنه برای ایجاد شک و تردید در نیروهای انقلابی

سردار علی فضلی چهارشنبه شب در مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۹ دی که با حضور پرشور اقشار مختلف جامعه در مصلای نماز جمعه شهریار برگزار شد، ضمن تشریح ابعاد فتنه ۸۸ اظهار داشت: فتنه‌گران و آشوب‌کنندگان به‌طور قطع امام(ره) و آرمان‌های ایشان را نمی‌شناختند که دست به چنین اقداماتی زدند. از این دست حوادث را در اوایل انقلاب نیز شاهد بودیم، حوادثی که هر کدام از آن‌ها توانایی تغییر و جابه‌جایی حاکمیت سیاسی یک کشور را داشتند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امام خمینی(ره) می‌فرمایند «انقلاب اسلامی ایران سه پایه اساسی و بنیادین دارد؛ قرآن، عترت و مردم». همین شما مردم غیور بودید که با برافراشتن پرچم رسول خدا (ص) در فتنه ۸۸ از دیگر ملت ‌ای جهان پیشی گرفتید و حماسه سازی کردید.

وی با بیان این‌که اگر نگاهی بر تاریخ اسلامی بیندازیم، متوجه می‌شویم حوادثی مشابه با فتنه ۸۸ در دوران صدر اسلام نیز به‌وقوع پیوسته است، عنوان کرد: یکی از این وقایع ماجرای «سقیفه» است. سقیفه گروهی بودند که بعد از رحلت رسول خدا(ص) دست به آشوب و بلوا زدند و قصد آن را داشتند تا حکومت را از حضرت علی(ع) و فرزندان ایشان ساقط کنند.

سردار فضلی افزود: اقدامات فتنه‌گران محدود به یک زمان خاص نمی‌شود بلکه آن‌ها سالیان گذشته نیز آزمون‌هایی را مورد آزمایش قرار دادند. از جمله این اقدامات می‌توان به آتش سوزی مشهد در ۹ خرداد ۷۱، آتش‌سوزی قزوین، آتش‌سوزی اسلامشهر و حوادث کوی دانشگاه اشاره کرد.

وی بیان داشت: درست یک دهه قبل از فتنه ۸۸ دشمنان این مرز و بوم با سناریویی از پیش تعیین شده حوادث کوی دانشگاه را رقم زدند و قصد ایجاد نفاق در بین ملت اسلامی را داشتند و اقداماتی انجام دادند تا این‌گونه وانمود کنند که مقصر اصلی این حوادث و درگیری‌ها نیروی انتظامی است، حتی در همین راستا برای قربانیان این حوادث در اصفهان ختم برگزار کردند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به این‌که دشمن از قدرت رسانه‌ای بالایی برخوردار است و توانایی جریان‌سازی فوق‌العاده‌ای دارد، تصریح کرد: در فتنه ۸۸ عناصر بی‌بصیرت از داخل کشور نیز آن‌ها را همراهی کردند و با اقدامات خود آب به آسیاب دشمن ریختند.

وی ادامه داد: آن ‌ا از هر فرصتی برای ایجاد نفاق و تفرقه در بین ملت اسلامی استفاده کردند اما هیچ کدام از تدابیر آن‌ها جواب نداد. به همین دلیل از مدت‌ها قبل از برگزاری انتخابات زمزمه وجود تقلب را در جامعه ایجاد کردند تا بتوانند جریان رسانه‌ای خود را پیش ببرند. در این خصوص باید از این فتنه‌گران سئوال کنیم اگر به زعم شما در انتخابات تقلبی رخ داده است پس روی کار آمدن شما در دولت‌های قبل نیز با تقلب در انتخابات شکل گرفته است.

سردار فضلی گفت: باید توجه کنیم که واژه «تقلب در انتخابات» به‌عنوان یک اسم رمز برای فتنه‌گران است که نباید به راحتی از کنار آن عبور کنیم.

نخستین جرقه‌های فتنه ۸۸ در کرج اتفاق افتاد

وی افزود: شاید تصور این موضوع سخت باشد که عده‌ای که در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و همچنین در هشت سال دفاع مقدس متحمل تلاش‌هایی شده بودند، چندین سال بعد رو در روی ملت انقلابی قرار بگیرند و ایجاد فتنه و آشوب کنند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: نخستین جرقه‌های فتنه ۸۸ در کرج اتفاق افتاد. عده‌ای در دوران امتحانات دانشجویان به یکی از دانشگاه‌های کرج حمله ور شدند و برگه های امتحانی را پاره کردند و شیشه‌های دانشگاه را شکستند. بعد از آن به خیابان‌های تهران حمله کرده و هرج و مرج ایجاد کردند.

وی بیان داشت: در زمان اغتشاشات ۸۸ بنده در سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) خدمت می‌کردم، به محض شروع اقدامات فتنه‌گران دستور برگزاری جلسه شورای تامین استان را صادر کردم و در اتاق مانیتورینگ تهران حضور پیدا کردم و کاملاً واضح بود آشوب‌گران به ‌نبال ایجاد درگیری با نیروهای انتظامی و امنیتی بودند.

سردار فضلی در ادامه خاطرنشان کرد: خیابان انقلاب تهران را به آتش کشیدند، به ناحیه بسیج حمله‌ور شدند و تعداد بسیار زیادی سطل زباله را آتش زدند. نکته قابل توجه این است که سران فتنه در میان تظاهرکنندگان حضور پیدا کرده ولی آن‌ها را به آرامش دعوت نکردند.

جزئیات حمله فتنه‌گران به حوزه بسیج در جریان فتنه ۸۸/صحنه‌سازی فتنه‌گران

وی بیان کرد: گردانندگان اصلی فتنه ۸۸ در زمان اغتشاشات با دستمزد ۸۰۰ هزار تومان در روز عده ای اراذل و اوباش را اجیر کرده بودند تا در میان مردم ایجاد رعب و وحشت کنند و دست به اقدامات خرابکارانه بزنند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه به تشریح جزئیات حمله فتنه‌گران به یک حوزه بسیج پرداخت و گفت: در یکی از این اقدامات خرابکارانه عده‌ای به یکی از حوزه‌های بسیج نزدیک میدان آزادی تهران حمله‌ور شدند. سربازان این حوزه به این خرابکاران التماس می‌کردند که به آن‌ها حمله نکنند چراکه آن‌ها عهده‌دار مسئولیت حفظ سلاح موجود در آن حوزه بودند، اما آن‌ها نه تنها به این موضوع توجه نکردند بلکه از این اقدام خود فیلم هم گرفتند.

وی افزود: حمله‌کنندگان به این حوزه بسیج تلاش می‌کردند تا وارد این حوزه شده و سلاح به‌دست بگیرند. وقتی متوجه می‌شوند که توانایی این کار را ندارند آن را به آتش می‌کشند.

سردار فضلی ظهار داشت: در این میان فردی که قصد داشت از دیوار این حوزه بالا رفته و خود را به داخل حوزه برساند از پشت تیر می‌خورد و به زمین می‌افتد. عده‌ای این موضوع را برجسته کرده و عنوان کردند نیروهای امنیتی او را مورد اصابت گلوله قرار داده اند. کاملا واضح است که این موضوع ساخته دست خودشان است چرا که تیر از پشت به کمر قربانی خورده است و این نشان دهنده آن است هیچ تیراندازی از داخل حوزه انجام نگرفته است.

فتنه‌گران دل رهبر انقلاب را به درد آوردند

رزمنده دوران هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: در ۲۹ خرداد ماه سال ۸۸ رهبر معظم انقلاب اسلامی خطبه‌ای قرائت کردند و در آن همه گروه‌ها را دعوت به آرامش کردند و اذعان داشتند چنانچه هر گروهی یا حزبی شکایتی از نحوه برگزاری انتخابات دارد، آن را از طریق مجاری قانونی مطرح کند نه با آشوب و اغتشاش در خیابان‌ها. حتی در برخی صحنه‌ها شاهد بودیم رهبر انقلاب از حضرت صاحب الزمان (عج) تقاضای یاری می‌کنند، ببینید با اقدامات خود چگونه دل رهبر فرزانه انقلاب را به درد آوردند.

وی افزود: در سی‌ام خرداد ۸۸ بنده در اطراف سازمان حج و زیارت تهران شاهد صحنه‌های مشکوکی بودم. هرچه از این محل به سمت میدان انقلاب می‌رفتم صحنه‌ها مشکوک‌تر می‌شد. تا جایی که عده‌ای به صورت آنی شعار دادند و یک دختر جلو آمد و به‌صورت یکی از ماموران انتظامی سیلی زد، پس این نشان می‌دهد که فتنه‌گران فقط قصد ایجاد درگیری در خیابان تهران را داشتند. حتی در این میان یک راننده تاکسی مشهدی که به دلیل ترافیک خیابان قصد اطلاع از اوضاع را داشت، مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد.

عنایت حضرت حق، میدان‌داری رهبر انقلاب و حضور مردم ولایی فتنه را دفع کرد

سردار فضلی خاطرنشان کرد: تمام این رویدادها، هشت ماه طول کشید اما از ملت ما به اندازه هشت سال دفاع مقدس انرژی گرفت. اگر حمایت خداوند متعال، میدان داری رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین حضور مردم ولایی و انقلابی ایران اسلامی نبود این فتنه دفع نمی‌شد.

وی گفت: بنده با تعداد زیادی از این افراد که نقش اساسی در فتنه ۸۸ داشتند در گذشته آشنایی داشتم و آن‌ها را می‌شناختم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: در اوج فتنه یکی از سران آن‌ها، به نحوی با اطرافیان بنده ارتباط برقرار کرد تا بتواند مکالمه‌ای با من داشته باشد و بنده برای عدم مکالمه با آن‌ها مکرر خط تلفن خود را تغییر دادم. شما این اقدامات را ببینید، دشمن تمام فکر و ذکرش ایجاد تردید و شک در این چنین شرایطی بود اما آن‌ها اطلاع نداشتند که ما در قلب کارزار هستیم.

تلاش مردم غیور شهریار در دفع فتنه/هیچ زمانی نباید از حیله و مکر دشمنان این مرز و بوم غافل شد/دشمن همواره به‌دنبال راه‌های دیگری برای نفوذ در ایران اسلامی است

سردار فضلی گفت: درود و سلام خدا بر مردم انقلابی شهریار و مقدم‌نشینان این شهر، چرا که هم شهر خود را آرام نگه داشتید و هم این‌که به دفع فتنه در تهران نیز کمک‌های قابل توجهی کردید. بنده شاهد بودم که مردم شهریار با غیرت و وفاداری به آرمان های انقلاب اسلامی در جهت دفع این فتنه تلاش می کردند. حتی در برخی زمان های حدود ۲۰ هزار نیروی انقلابی زیر پرچم اسلام جمع می شدند که حتی تهیه خوراک برای این عده امری سخت و دشوار است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان تصریح کرد: در ۹ دی ماه سال ۸۸ همه آحاد مردم احساس تکلیف کردند و برای اعلام وفاداری خود به انقلاب اسلامی به خیابان‌ها آمدند. در هیچ زمانی نباید از حیله و مکر دشمنان این مرز و بوم غافل شد چراکه فتنه ۸۸ آخرین اقدام آن‌ها نخواهد بود و همواره به‌دنبال راه‌های دیگری برای نفوذ در ایران اسلامی هستند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “رمزگشایی سردار فضلی از فتنه 88: اجیر کردن اراذل و اوباش با دستمزد روزانه ۸۰۰ هزار تومان /تلاش یکی از سران فتنه برای ایجاد شک و تردید در نیروهای انقلابی”

  1. بلوچی گفت:

    من ایرانی هستم متاسفم برای بعضی ها که چه فکر میکنند که دنبال فتنه هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.