آخرین اخبار

همرزم نواب صفوی سخنران همایش 9 دی گچساران

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران گفت: سخنران ویژه مراسم یوم‌الله ۹ دی دراین شهرستان “محمدمهدی عبدخدایی” خواهد بود.

اشتراک گذاری
06 دی 1395
کد مطلب : 5997

یدالله مرادی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران گفت: نهم دی ماه برگ زرینی در جمهوری اسلامی بود که مردان و زنان ایرانیان را به حساب خود نوشتند.

وی افزود: مردم انقلابی ایران در این روز بزرگ پای آرمان‌هایشان ایستادند و با حضورشان به دنیا نشان دادند برای نظام و آرمان‌هایشان در برابر دنیا می‌ایستند.

مرادی گفت: روز نهم دی ماه روز خروش ملت ایران و بیدار کردن سران فتنه ۸۸ بود که مردم با بیعت مجدد با رهبری سیلی محکمی بر گوش سران فتنه زدند.

مرادی تصریح کرد: مردم در یوم‌الله نهم دی ماه ثابت کردند دشمنان خود، انقلاب و رهبری را به خوبی می‌شناسند و هرگز فریب حیله‌ها و نیرنگ‌های آنهارا نخواهند خورد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با یادآوری جمله امام راحل(ره) که فرمودند و تاکید کرد: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت‌تان آسیبی نرسد.

مرادی اظهار کرد: مردم با بصیرت ایران به خوبی در عمل ثابت کردند به این پیام امامشان پایبند هستند.

وی بیان کرد: روز نهم دی ماه فرق مردمان کوفه و ایران را به خوبی نشان داد به گونه‌ای که پایه‌های کاخ سفید را به لرزه در آورد.

مرادی در ادامه افزود: این روز بزرگ یک امتحان الهی بود که مردم با بصیرت ایران سربلند بیرون آمدند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه برنامه‌های مناسبی در این چند روز تدارک دیده شده است، ابراز کرد: مراسم نهم دی ماه روز پنج‌شنبه در مسجد صاحب‌الزمان(عج ) گچساران با سخنرانی محمد مهدی عبدخدایی دبیر‌کل جمعیت فداییان اسلام راس ساعت ۱۰صبح برگزار می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.