آخرین اخبار

رتبه برتر در استان برای آموزش و پرورش گچساران

شهرستان گچساران با کسب 98 درصد امتیازات رتبه عالی را کسب و بیشترین امتیاز را در سطح استان به خود اختصاص داد

اشتراک گذاری
21 آذر 1395
کد مطلب : 4948

سید ظهیرالدین پورالحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: فعالیت‌های ستادهای پروژه مهر به منظور آماده‌سازی مطلوب برای بازگشایی به موقع سال تحصیلی جدید بوده که هر سال در تابستان انجام می‌شود.

رئیس آموزش و پرورش گچساران پروژه مهر را کلیدی‌ترین کار آموزش و پرورش دانست و گفت: برنامه‌های سازماندهی نیروها، ساماندهی فضاهای فیزیکی، تعمیر و زیباسازی مدارس، رنگ آمیزی، اجرای برنامه‌های آغازین مدارس برای سال تحصیلی از مهم‌ترین برنامه‌های پروژه مهر در آموزش و پرورش این شهرستان بود که به خوبی اجرا شد.

وی بیان کرد: بر اساس ارزیابی‌های وزارت آموزش و پرورش، آموزش و پرورش شهرستان گچساران در پروژه مهر امسال رتبه عالی را کسب کرد.

این مسؤول با بیان اینکه در ارزیابی پروژه مهر همه شهرستان‌ها و مناطق استان به رتبه عالی، خیلی خوب و خوب رتبه‌بندی شده‌اند، گفت: شهرستان گچساران با کسب 98 درصد امتیازات رتبه عالی را کسب و بیشترین امتیاز را در سطح استان به خود اختصاص داد که این موفقیت حاصل تلاش جمعی همه همکاران در آموزش و پرورش گچساران بود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران با اشاره به اینکه دانش‌آموزان و فرهنگیان شهرستان گچساران در سال تحصیلی گذشته در عرصه ملی خوب درخشیدند، تصریح کرد: در ارزیابی کشوری برنامه تعالی مدیریت آموزشگاهی، جشنواره الگوهای برتر تدریس، اجرای برنامه‌های کیفیت بخشی گروه‌های آموزشی و جشنواره مهارت‌های هنری و هنرهای تجسمی فرهنگیان و دانش‌آموزان این شهرستان رتبه‌های اول تا سوم کشوری را به دست آوردند.

پورالحسینی افزود: در کنکور سراسری نیز 6 نفر از دانش‌آموزان این شهرستان رتبه دو رقمی را در آزمون سراسری به دست آوردند که امیدواریم با بسترسازی به عمل آمده و برگزاری کلاس‌های تقویتی و بنیه علمی کنکور شاهد موفقیت‌های بیشتر دانش‌آموزان این شهرستان در کنکور سراسری سال آینده باشیم.

وی از عزم راسخ مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گچساران برای ارتقاء کیفیت آموزشی در این شهرستان خبر داد و گفت: با بازدید میدانی و نظارت مستمر و بررسی نقاط ضعف و قوت از همه ظرفیت‌ها برای شکوفایی استعداد دانش‌آموزان استفاده خواهیم کرد.

به گزارش فارس؛ در همایش تجلیل از برترین‌های علمی استان در عرصه ملی با حضور معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران به عنوان شهرستان برتر در اجرای پروژه مهر 96-95 تجلیل و در این همایش که با حضور مسؤولان کشوری و استانی برگزار شد از 150 نفر از برترین‌های ملی در دو بخش دانش‌آموزی و فرهنگیان تجلیل به عمل آمد.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.