آخرین اخبار

یک مدیر کل غیربومی دیگر می آید!؟

طبق شنیده ها مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد بزودی تغییر خواهد کرد.

اشتراک گذاری
16 آذر 1395
کد مطلب : 4637

یک منبع آگاه به خبرنگاران گفت: سید مصطفی مهدی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد بزودی جای خود را به سید منصور زارع خواهد داد که هم اکنون معاون تعاون و مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس است.

زارع که پیش از این مدت چندماه مدیرکلی استان هرمزگان را تجربه کرده است، نتوانست انتظارات را برآورده کند تا از آن سمت عزل شد.

بر اساس این گزارش؛ هم اکنون این گزینه با مخالفت هایی روبرو شده است و منتقدان بر این باورند که استان نیروی توانمند بومی برای هدایت سکان بنیاد شهید و امور ایثارگران در اختیار دارد و نیاز به نیروی غیربومی نیست.

مخالفان عملکرد مهدی مدیرکل فعلی و امیری مدیر پیشین را که هر دو غیربومی بودند، خوب ارزیابی نمی کنند و معتقدند که نیروهای غیربومی آزمون خود را پس داده اند و در استان کهگیلویه و بویراحمد قحط الرجال نیست که بازهم این رویه ادامه پیدا کند.

البته باید این را اضافه کرد که دلیل مخالفت ها، نارضایتی جامعه ایثارگران از هر دو مدیر فعلی و پیشین است.

در حالی که پیش از این سه گزینه بومی و توانمند برای این سمت پیشنهاد شده بود و موافقت رئیس بنیاد شهید کشور را هم جلب کرده بودند اما بی تدبیری مسئولان استان باعث شد تا کماکان ظرفیت نیروهای بومی نادیده گرفته شود و عملکرد منفعلانه مدیران غیربومی در این سازمان ادامه یابد.

گفتنی است؛  در سفر هیئت دولت نیز قرار بر تغییر مهدی بود که ناگهان این تصمیم لغو شد.

شایان ذکر است؛ سید مصطفی مهدی بازنشسته خواهد شد/صبح زاگرس

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.