آخرین اخبار

مایه شرم ساری مدعیان آزادی بیان؛لغو سخنرانی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در دانشگاه فرهنگیان یاسوج/مکان جدید سخنرانی

سخنرانی نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، دردانشگاه فرهنگیان یاسوج لغو شد. نقوی حسینی که قرار بود امشب در سالن شهید ایزدپناه دانشگاه فرهنگیان یاسوج در همایشی با عنوان جوان انقلابی، به بررسی اشرافی گری و فساد بپردازد، از سخنرانی در این دانشگاه وابسته به دولت منع شد. نظری رئیس دانشگاه فرهنگیان […]

اشتراک گذاری
15 آذر 1395
کد مطلب : 4563

سخنرانی نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، دردانشگاه فرهنگیان یاسوج لغو شد.

نقوی حسینی که قرار بود امشب در سالن شهید ایزدپناه دانشگاه فرهنگیان یاسوج در همایشی با عنوان جوان انقلابی، به بررسی اشرافی گری و فساد بپردازد، از سخنرانی در این دانشگاه وابسته به دولت منع شد.

نظری رئیس دانشگاه فرهنگیان یاسوج، مخالفت خود را با حضور این نماینده مجلس در دانشگاه تحت مدیریتش اعلام کرد و اجازه حضور این نماینده را در محیط دانشجویی نداده است.

گفتنی است نقوی حسینی که توسط نیروهای وزارت آموزش و پرورش سخنرانی اش لغو شده است، چند مدت پیش در مخالفت با دانش آشتیانی ، گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت آموزش و پرورش در مجلس صحبت کرد که به دلیل این انتقاد در مجلس، نماینده دولت از وی شکایت کرد.

و امروز نیز پاسخ نقد خود را به صورت دیگری گرفت و سخنرانی اش در دانشگاه زیر مجموعه دانش آشتیانی و مجموعه دولت تدبیر و امید لغو شده است.

سوالی که مطرح می شود این است که آیا این برخورد دولتی ها با نماینده مجلس مایه شرمساری نیست؟ و آیا رئیس جمهور روحانی باز هم گروهی را مأمور رسیدگی به لغو این سخنرانی می کند یا نه؟

آیا دولت در این آزمون صداقت پیروز می شود یا …

گفتنی است مکان این همایش پس از لغو در دانشگاه فرهنگیان به سالن شهید هرمزپور بسیج تغییر کرد .

این مراسم ساعت ۲۰ در سالن شهید هرمزپور ، میدان امام حسین (ع) (استانداری)، روبروی هنرستان اقبال لاهوری برگزار می شود/یاسوج٢۴

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۳ پاسخ به “مایه شرم ساری مدعیان آزادی بیان؛لغو سخنرانی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در دانشگاه فرهنگیان یاسوج/مکان جدید سخنرانی”

 1. اسپر گفت:

  این کاریعنی دودوتامی شودچهارتا
  پس ازجواب درست ناراحت نباشین.

 2. دانشجو گفت:

  مکان عوض شده برنامه که لغو نشده

 3. محمد گفت:

  دولت بی تدبیر فقط اهل شعار دادن و فریب عوامیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.