آخرین اخبار

مدیر کلی که جواب تلفن استاندار را نمی دهد!

اواسط آذرماه جلسه شورای برنامه ریزی در استانداری کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد. در این جلسه که استاندار، رئیس سازمان مدیریت و سایر روسای سازمان ها بودند، مانند همیشه خبری از مدیرکل ورزش و جوانان استان نبود. در ادامه این جلسه  استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار گزارش اداره‌کل ورزش و جوانان استان شد که مدیرکل […]

اشتراک گذاری
14 آذر 1395
کد مطلب : 4480

اواسط آذرماه جلسه شورای برنامه ریزی در استانداری کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد.
در این جلسه که استاندار، رئیس سازمان مدیریت و سایر روسای سازمان ها بودند، مانند همیشه خبری از مدیرکل ورزش و جوانان استان نبود.
در ادامه این جلسه  استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار گزارش اداره‌کل ورزش و جوانان استان شد که مدیرکل مربوطه در نشست حضور نداشت و شاکری معاون ورزش و جوانان در این خصوص گفت: جهانبخش ایزدپور به دلیل چند مزایده در نشست حضور پیدا نکرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ معاون ورزش و جوانان گفت: مدیرکل ورزش و جوانان نسبت به جلسات شورای برنامه‌ریزی بی‌توجه است و از حضور وی در نشست‌های بعدی جلوگیری می‌شود.
استانداری در نشست شورای ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد میزان قهرمان المپیک ریو بود، بی تردید مدیرکل ورزش استان باید یکی از میزبانان اصلی این دعوت باشد
در کمال تعجب باز هم خبری از ایزدپور در این جلسه نبود، بطوری که رسانه ها در این زمینه نوشتند، در نشست شورای ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از مهم‌ترین اتفاقات عدم حضور مدیرکل ورزش استان در این نشست بود.
نکته جالب و تاسف اور البته این بود که در پایان این جلسه معاون ورزش و جوانان استان در گفت‌وگو با خبرنگاران علت عدم حضور مدیرکل ورزش و جوانان را مشکلات بین مدیرکل و مجموعه استانداری عنوان کرد و گفت: استاندار خواستار حضور مدیرکل در نشست بود و حتی با وی هم تماس گرفته شد که جوابی داده نشد.
جای سوال است که چرا مدیرکل ورزش و جوانان به هیچ کس در استان پاسخگو نیست و حتی تماس استانداری را هم بی پاسخ می گذارد!
تا کی استان باید هزینه این ناهماهنگی را بپردازد و کجای دنیا مدیرکل استانی از استاندار حساب نمی برد!/بویر نیوز

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.