آخرین اخبار

خیابانی در یاسوج به نام شهید محسن خزائی نامگذاری شد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: خیابانی در یاسوج به نام شهید محسن خزایی خبرنگار صدا وسیما و مدافع حرم نامگذاری شده است.

اشتراک گذاری
26 آبان 1395
کد مطلب : 3318

مرتضی فروغ فر ظهر امروز در نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی یاسوج اظهار داشت: به دلیل همزمانی مراسم تشیع پیکر پاک شهید خزایی در زاهدان و نشست کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای شهر یاسوج، اعضای کمیسیون به کلیات نامگذاری خیابانی در یاسوج به نام این شهید والامقام رای مثبت دادند .

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر یاسوج عنوان کرد : جاوید شهردار یاسوج در لایحه‌ای از کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا خواسته بود تا خیابانی به نام شهید خزایی مدافع حرم نامگذاری شود .

فروغ فر افزود : زنده نگه داشتن و ترویج فرهنگ شهید و شهادت در جامعه ، معطرشدن خیابانی دیگربه نام مدافع حرم در یاسوج و ارزش‌گذاری به مقام شهید از جمله اهداف تصویب این نامگذاری است .

به گزارش بهارنما، شهید محسن خزائی که روز شنبه ۲۲ آبان ماه در منطقه حلب سوریه بر اثر اصابت ترکش خمپاره به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

خزائی متولد ۱۵ آذر ۱۳۵۱ در زاهدان پس از گذراندن دوران کودکی با کتاب، قلم و نوشتن مانوس شد و در سال ۷۴ با ورود به صدا و سیمای سیستان و بلوچستان قلم و اندیشه را برای گره‌گشایی از مشکلات جامعه‌ای که در آن نفس می‌کشید برگزید و این راه حکایت زندگی‌اش شد.

محسن خزایی از سه سال پیش در جبهه‌های مختلف مبارزه با گروه تروریستی داعش در سوریه برای تهیه گزارش حضور داشت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *