آخرین اخبار

توصیه ای به فرزند حاج عدل هاشمی

خواستم به شما بگویم ، زیبنده نیست که فرزند یک پاسدار با اریکه صدها میلیونی در شهر مظلوم کهگیلویه ترک تازی کند،لاجرم یادم امد که پدرتان، خودش تبلور اریکه سواران میلیارد سواری می باشد

اشتراک گذاری
12 مهر 1395
کد مطلب : 1610

مجتبی ثابتی

خواستم به شما بگویم ، زیبنده نیست که فرزند یک پاسدار با اریکه صدها میلیونی در شهر مظلوم کهگیلویه ترک تازی کند،لاجرم یادم امد که پدرتان، خودش تبلور اریکه سواران میلیارد سواری می باشد .
میخواستم تذکر دهم که به بخاطر پدرتان ،تصاویر تفریحات میلیونی خود را به رخ مردمان مستضعف شهرتان نکشید، یادم امد که خانه کاخ گونه پدرتان، شهره مشهوران گردید .
خواستم کوته نصیحتی کنم که بخاطر سبزی لباس ابویتان ، دست از تبختر و تفختر و تبرج بردارید که لاجرم به یاد مانورهای براق تبلیغاتی و کارناوال های انتخاباتی پدرتان افتادم.
النهایه به این نتیجه رسیدم که هنوز خودم معنای “از کوزه همان تراود که در اوست ” را متوجه نشدم.
اما یک نکته را نمیتوانم کتمان کنم و حتما به شما عارض می شوم که هنوز قاطبه پاسداران و سپاهیان ، مفتخر به داشتن، نداشتن ها هستند . آنها هنوز با خاطرات والفجرها و خیبرها بر قله های اعتماد و احترامند. هنوز پاسدارانی هستند که نمیگزارند پسران و دخترانشان را با لوکس ها و برند ها بشناسند .حال شما به مسکن و مرکبت بناز و من به پدرم.
و دیری نخواهد پایید که در آن دنیا نیز شما با پدرتان محشور شوید و انشاالله من هم با پدرم

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “توصیه ای به فرزند حاج عدل هاشمی”

  1. یه پاسدار گفت:

    درود واقعیات را تذکر دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *