آخرین اخبار

عجايبي درباره تیم یاسوجی حريف تراکتورسازي در جام حذفی

تيمي که قراراست در اولين بازي جام حذفي برابر تراکتورسازي به ميدان برود عجايبي شنيدني دارد.

اشتراک گذاری
06 مهر 1395
کد مطلب : 1148

کاپ/ تيمي که قراراست در اولين بازي جام حذفي برابر تراکتورسازي به ميدان برود عجايبي شنيدني دارد.
تيم فوتبال فولاد ياسوج تا قبل از قرعه کشي جام حذفي حتي در استان خودش تيم کاملا شناخته شده اي نبود. ناشناخته بودن اين تيم حتي مربيان تيم تراکتورسازي را بر آن داشت تا براي يافتن اطلاعاتي از اين تيم که در هيچکدام از ليگ هاي سراسري حضور نداشت به صرافت بيفتند.
نکته جالب درباره اين تيم اين است که مدير آن را کسي هنوز نمي شناسد و در حال حاضر فردي به نام سيد محمد موسوي هم مدير است و هم سرمربي و هم مربي.
اين فرد در ياسوج فروشگاه ورزشي دارد و با بازيکناني که هيچکدام ريالي دريافت نکرده اند اين تيم را اداره مي کند.
آنها قرار است امشب سفر اتوبوسي و طولاني خود را به سمت تبريز آغاز کنند؛ سفري که قبل از آغاز برايشان سوالاتي را به همراه داشت؛ سوالاتي چون در تبريز کجا بخوابيم؟ آنجا غذايمان را کجا بخوريم و از همه مهمتر چه بپوشيم؟
موسوي که براي يک ماجراجويي فوتبالي با تعدادي جوان ناشناخته راهي تبريز مي شود به خبرنگار کاپ گفت: سالانه بيست ميليون تومان خرج اين تيم مي کنم و اين بازيکنان پولي نمي گيرند؛ يعني پولي نداريم که به آنها بدهيم.
وي اضافه کرد: خداراشکر با لطف مسئولان تراکتورسازي مشکل خوابگاه ما حل شد و فردا عصر به تبريز مي رسيم و براي غذا هم قول هايي به ما داده اند.
اين مربي در پاسخ به اين پرسش که اگر در تبريز خوابگاه پيدا نمي شد در اتوبوس مي خوابيدند گفت: نمي دانم چه مي شد ولي به هر هرحال مردم خير پيدا مي شدند و اجازه نمي دادند ما شب را بدون سرپناه بمانيم.
وي درباره مشکل لباس هاي تيم گفت: ما يک لباس قرمز داريم که چون ميزبان تراکتورسازي است بايد رنگ ديگري بپوشيم؛ از طرف ديگر فقط يک دست لباس زرد داريم که مال تمرينات مان است و مجبوريم با همان لباس ها بازي کنيم. بودجه اي هم نداريم تا لباس جديد بخريم.
موسوي در پايان درباره پيش بيني اش از نتيجه بازي تيم خود با پر ستاره ترين تيم ايران گفت: ما مي رويم تا آبرومندانه بازي کنيم وگرنه خودمان هم مي دانيم با صدرنشين ليگ برتر ايران بازي داريم و کسي هم انتظار ندارد ما برنده شويم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.