آخرین اخبار

سنگالیزاسیون این بار در کتابخانه های عمومی استان/ کتابخانه ها قربانی گرفت

انتصاب مدیرکل جدید کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد در حالی انجام می شود که زینب قربانی مدیرکل پیشین این نهاد مشغول افتتاح پروژه های عمرانی این نهاد در یکی از مناطق استان به سر می برد

اشتراک گذاری
24 شهریور 1395
کد مطلب : 322

علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور همزمان با پایان یافتن مدت مأموریت زینب قربانی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تقدیر و تشکرزحمات و فعالیت‌های ایشان، در حکمی یاسر رحیمیان را به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی این استان منصوب کرد.
دبیرکل نهاد در بخشی از این حکم ابراز امیدواری کرده است به زودی و با نظر استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل جدید کتابخانه‌های عمومی این استان انتخاب و معرفی شود.

گفته می شود انتصاب مدیرکل جدید کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد در حالی انجام می شود که زینب قربانی مدیرکل پیشین این نهاد به همراه نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا مشغول افتتاح پروژه کتابخانه روستایی به سر می برد.

براین اساس یاسر رحیمیان در حالی هم اینک عهده دار سرپرستی اداره کل کتابخانه های عمومی استان می شود که پیش از این اخبار مربوط به تغییر زینب قربانی مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد از سوی روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان و نهاد کتابخانه های عمومی کشور تکذیب می شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *