آخرین اخبار

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه محرم در استان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح نظارتی ویژه ماه محرم امسال در این استان از ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۳ آغاز شده و تا ۳۱ تیر ماه ادامه خواهد داشت. سید حمزه لقمانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: متولی اجرای طرح ویژه ماه محرم […]

اشتراک گذاری
۱۹ تیر ۱۴۰۳
کد مطلب : 157603
اجرای طرح نظارتی ویژه ماه محرم در استان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح نظارتی ویژه ماه محرم امسال در این استان از ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۳ آغاز شده و تا ۳۱ تیر ماه ادامه خواهد داشت.

سید حمزه لقمانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: متولی اجرای طرح ویژه ماه محرم ۱۴۰۳ تعزیرات حکومتی با همراهی دیگر عوامل مربوطه از جمله بازرسین سازمان صمت، جهادکشاورزی و اتاق اصناف خواهند بود.

وی اظهارکرد: با توجه به فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری امام حسین(ع) و افزایش تقاضا برای خرید اقلام مورد نیاز هیئات مذهبی و اهدای نذورات و خیرات، هدف از اجرای این طرح رصد اقلام مورد نیاز مردم و هیئات از قبیل برنج، حبوبات، روغن، گوشت، قند  شکر، ظروف یکبار مصرف و…  و برخورد با سودجویان و برهم زنندگان توزیع کالاهای هدف است.

مدیرکل تعزیرات استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این طرح در تمام شهرستانهای تابعه استان اجرا می شود، بیان کرد: مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند از طریق سامانه های ۱۲۴ سازمان صمت و ۱۳۵ سازمان تعزیرات حکومتی گزارش خود را ارائه دهند.

ایسنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *