آخرین اخبار

اجرای طرح اطعام و احسان حسینی در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ماه‌های محرم و صفر، طرح اطعام و احسان حسینی به‌منظور جمع‌آوری کمک‌ها و نذورات مردمی برای کمک به نیازمندان در استان اجرا می‌شود. قباد مبشری روز سه شنبه ۱۹ تیرماه ۱۴۰۳ در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و […]

اشتراک گذاری
۱۹ تیر ۱۴۰۳
کد مطلب : 157587
اجرای طرح اطعام و احسان حسینی در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ماه‌های محرم و صفر، طرح اطعام و احسان حسینی به‌منظور جمع‌آوری کمک‌ها و نذورات مردمی برای کمک به نیازمندان در استان اجرا می‌شود.

قباد مبشری روز سه شنبه ۱۹ تیرماه ۱۴۰۳ در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) افزود: ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماهی است که توانسته یک جریانی را در جامعه شیعی به وجود بیاورد و آن را از تمام جوامع متمایز کرده است.

وی اظهار کرد: تکلیف ما در کمیته امداد توجه به نیازمندان است و باید از ظرفیت ماه‌های محرم و صفر نهایت استفاده را برای کمک به نیازمندان ببریم و توجه مردم در این ماه‌ها به نیازمندان بیشتر خواهد شد و باید این فرصت را مورد توجه قرار دهیم.

مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اجرای طرح اطعام و احسان حسینی در ماه‌های محرم و صفر در استان، تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای پخت غذای گرم و تهیه و توزیع بسته های غذایی برای نیازمندان استان انجام‌گرفته و امیدواریم که با همراهی و هم‌افزایی خیران و مؤسسات خیریه بتوانیم برای کمک به نیازمندان اقدامات اساسی انجام دهیم.

ایسنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *