آخرین اخبار

۲۷۵۹ مصدوم در تصادفات دوماهه امسال کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان کهگیلویه و بویراحمد از دو هزار و ۷۵۹ مصدوم در تصادفات دوماهه امسال این استان خبر داد. محمدامین نیکویی نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: طی دو ماه نخست سال جاری هفت هزار و ۲۸۴ ماموریت شهری و چهار هزار و […]

اشتراک گذاری
۲۳ خرداد ۱۴۰۳
کد مطلب : 156232
۲۷۵۹ مصدوم در تصادفات دوماهه امسال کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان کهگیلویه و بویراحمد از دو هزار و ۷۵۹ مصدوم در تصادفات دوماهه امسال این استان خبر داد.

محمدامین نیکویی نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: طی دو ماه نخست سال جاری هفت هزار و ۲۸۴ ماموریت شهری و چهار هزار و ۳۶۹ ماموریت توسط پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای انجام شده که در مجموع ۱۳ هزار و ۶۵۳ ماموریت توسط نیروهای اورژانس پیش بیمارستانی در این استان صورت گرفته است. 

وی افزود: طی این مدت ۲۷ هزار و ۸۷۹ مورد تماس با سامانه ۱۱۵ اورژانس گرفته شد که ۱۳ هزار و ۶۵۳ مورد از آنها منجر به اعزام آمبولانس شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه امسال دو هزار و ۷۵۹ نفر مصدوم تصادفات توسط آمبولانس های اورژانس پیش بیمارستانی به مراکز درمانی استان انتقال داده شده اند.

نیکویی نژاد خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی بالگرد اورژانس پیش بیمارستانی استان ۱۹ مورد پرواز انجام داده که ۹ مورد در فروردین ماه و ۱۰ مورد پرواز در اردیبهشت ماه انجام شده است.

وی بیان کرد: طی این مدت ۱۰ مورد احیای موفق توسط کارشناسان اورژانس پیش بیمارستانی در استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته است.

ایسنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *