آخرین اخبار

فضای باز سیاسی در دانشگاه یاسوج در آستانه انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان رئیس دانشگاه یاسوج از فضای باز سیاسی در این دانشگاه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری خبر داد. بهادر کرمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: در دانشگاه یاسوج برای اولین بار ترم تابستانه را راه‌اندازی می‌کنیم همین طور به زودی وارد مصاحبه‌های دکترا و پذیرش دانشجوهای استاد […]

اشتراک گذاری
۲۵ خرداد ۱۴۰۳
کد مطلب : 156283
فضای باز سیاسی در دانشگاه یاسوج در آستانه انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان رئیس دانشگاه یاسوج از فضای باز سیاسی در این دانشگاه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

بهادر کرمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: در دانشگاه یاسوج برای اولین بار ترم تابستانه را راه‌اندازی می‌کنیم همین طور به زودی وارد مصاحبه‌های دکترا و پذیرش دانشجوهای استاد محور و استعدادهای درخشان می شویم.

وی اظهار کرد: در این دانشگاه برای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برنامه‌های متعددی از جمله تشویق های جدی برای فرزندآوری و فراهم کردن امکانات دور کاری ماه ها قبل از مرخصی زایمان برای بانوان شاغل در دانشگاه داریم.

رئیس دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: هم اکنون خوابگاه متاهلی ۱۰۶ واحدی این دانشگاه را در حال ساخت داریم که اتفاق مهمی است و هر زوج متاهلی که وارد دانشگاه شود برای آن خوابگاه داریم که این مورد در دفترچه کنکور نیز قید شده است.

کرمی تصریح کرد: در فراخوان جذب هیئت علمی برای افراد متاهلی که همه شرایط را دارند و متاهل هستند برای پنج سال خانه سازمانی مهیا می‌کنیم تا دغدغه مسکن نداشته باشند.

وی با اشاره به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۸ تیرماه ۱۴۰۳ ادامه داد: ستاد انتخابات وزارت علوم در استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شده و در زمینه انتخابات فعالیت‌هایی را در دانشگاه یاسوج خواهیم داشت.

رئیس دانشگاه یاسوج عنوان کرد: در جهت افزایش مشارکت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دانشگاه یاسوج شاهد فضای باز سیاسی خواهیم بود.

کرمی بیان کرد: با همکاری رؤسای دانشگاه‌های استان و معاونان فرهنگی بناست که با حضور نماینده‌های داوطلبان ریاست جمهوری تریبون‌های آزاد و سخنرانی هایی و ارائه‌ برنامه ها را برگزار کنیم.

ایسنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *