آخرین اخبار

عملیات وعده صادق تلافی مسلمانان از اسرائیل بود

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات وعده صادق تنها تلاقی یک حرکت وحشیانه رژیم صهیونسیتی به مقر دیپلماتیک ایران اسلامی نبود بلکه تلافی همه مسلمانان از این رژیم جنایتکار بود. سردار حمید خرمدل ۲۴ خرداد در رویداد جام رسانه  با اشاره به گذشت بیش از ۴۰ […]

اشتراک گذاری
۲۴ خرداد ۱۴۰۳
کد مطلب : 156249
عملیات وعده صادق تلافی مسلمانان از اسرائیل بود

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات وعده صادق تنها تلاقی یک حرکت وحشیانه رژیم صهیونسیتی به مقر دیپلماتیک ایران اسلامی نبود بلکه تلافی همه مسلمانان از این رژیم جنایتکار بود.

سردار حمید خرمدل ۲۴ خرداد در رویداد جام رسانه  با اشاره به گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب افزود: بحران های پیش آمده پس از انقلاب ممکن بود هر حاکمیتی را از پا بیندازد، اما چه شد که ما علاوه بر گذر از بحران‌ها به قدرت برسیم و به سوی آینده روشن حرکت کنیم.

وی اظهار کرد: اگر بخواهیم یک دستاورد ملموس اثر خون شهدا را نام ببرید عملیات وعده صادق است.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: یهودی ها و صهیونیست ها از مرگ می ترسند چون مرگ را فنا و نیستی می دانند، اما در کشور ما مردم شهید پرور مرگ را زندگی دوباره می دانند و از مرگ نمی ترسند و این شهادت طلبی قدرت می سازد و با اعمال این قدرت و پذیرش بازدارند ایجاد می کند.

سردار خرم‌دل تصریح کرد: دنیا متوجه شد که قدرت انباشته شده ایران اسلامی به مرحله عمل رسیده است، نزدیک انجام عملیات وعده صادق بود که آمریکا التماس می کرد نزنید.

وی ادامه داد: عملیات وعده صادق تلافی تنها یک حرکت وحشیانه به مقر دیپلماتیک ایران اسلامی در سوریه نبود بلکه تلافی همه مسلمانان از اسرائیل بود. 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: پس از عملیات وعده صادق همه مسلمانان و آزادیخواهان از یمن فلسطین لبنان عراق و اقصی نقاط عالم امیدوارتر شدند و وعده صادق نشان داد که می‌شود قله های بزرگ را فتح کرد.

خرمدل تاکید کرد: هیچ کشوری به موفقیت ها و قله ها نرسیده است مگر اینکه هزینه پرداخت کرده باشد و به برکت خون شهیدان هم اکنون اسرائیل همینه اش در هم شکست و تنها حفظ ماهیتش برایش مهم است.

وی اظهار کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد پس از انقلاب خدمات رسانی خوبی در زمینه‌های برق‌رسانی، بهداشت، مدرسه و… صورت گرفته است. قبل از انقلاب پزشکان خارجی برای مداوای مردم استان اعزام می‌شدند و حضور می‌یافتند اما امروز در این استان پزشک تربیت می‌شود. 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایران اسلامی ۴۵ سال تحریم است اما روی پای خود ایستاده‌ایم و این مسئله شگفت انگیز است. این مسیر در دولت سیزدهم سرعت بخشید اما نباید با شهادت شهید رئیسی و همراهان این مسیر متوقف شود.

سردار خرمدل افزود: ایران اسلامی امروز و پس از شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش در یک آزمون بزرگ قرار دارد که همه در این زمینه مسئولیت داریم. 

وی ادامه داد: شرکت مردم در تشییع شهدای خدمت نشان داد که مردم چنین کسی را می‌خواهند. 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۸ تیر ماه تصریح کرد: رسانه‌ها شاخص‌ها را برای انتخاب رئیس جمهور اصلح تبیین کنند. 

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان، خرمدل، سرباز رهبر بودن، مردم‌داری، متفاوت نبودن سفره و زندگی رئیس جمهور آینده با مردم، جهادی و خستگی ناپذیر بودند، سابقه و گذشته و استکبار ستیز بودن را از ویژگی‌های رئیس جمهور اصلح عنوان کرد.

ایسنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *