جعفر قادری، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: عصر امروز (سه‌شنبه ۲۱ خرداد ماه) جلسه انتخاباتی محمدباقر قالیباف، نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تعدادی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

وی ادامه داد: محمدباقر قالیباف برای انجام تبلیغات انتخاباتی خود از مجلس مرخصی گرفته است و جلسه امروز او با جمعی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس، خارج از مجلس برگزار شد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان فعلی و ادوار مجلس که در این جلسه حاضر بودند، حمایت خود را از قالیباف و برنامه‌های او برای ریاست جمهوری اعلام کردند.

قادری گفت: این جلسه حدود دو سال به طول انجامید و نمایندگان نقطه نظرات خود را درباره راه‌های برون‌رفت کشور از مشکلات اعلام کردند.

وی اظهار کرد: قالیباف هم در این جلسه توضیحاتی درباره وضعیت کشور داد و تاکید کرد که اگر مردم او را به عنوان رئیس جمهور کشور انتخاب کنند، به دنبال آن است که از ظرفیت مردم برای رفع مشکلات اقتصادی استفاده کند و تاکیدش بر آن بود که باید اقتصادمان مردمی شود و راه برای حضور مردم در اقتصاد باز شود و مردم در عرصه اقتصادی کشور مشارکت داشته باشند.