آخرین اخبار

بهره مند شدن بیش از ۸۰۰۰ خانوار کهگیلویه و بویراحمدی از گاز در دولت سیزدهم

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت هزار و ۶۴۲ خانوار کهگیلویه و بویراحمد در دولت سیزدهم زیر پوشش شبکه گاز رسانی قرار گرفتند. حمید طالبی روز پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۴۰۳ در نخستین رویداد جام رسانه ای امید استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: ۲۱ شهر در […]

اشتراک گذاری
۲۵ خرداد ۱۴۰۳
کد مطلب : 156269
بهره مند شدن بیش از ۸۰۰۰ خانوار کهگیلویه و بویراحمدی از گاز در دولت سیزدهم

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت هزار و ۶۴۲ خانوار کهگیلویه و بویراحمد در دولت سیزدهم زیر پوشش شبکه گاز رسانی قرار گرفتند.

حمید طالبی روز پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۴۰۳ در نخستین رویداد جام رسانه ای امید استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: ۲۱ شهر در استان از گاز  طبیعی بهره مند هستند و در جایگاه سبز قرار دارند.

وی اظهارکرد: در دولت سیزدهم ۴۵ کیلومتر لوله گاز شبکه گذاری شده و بیش از هشت هزار خانوار تحت پوشش قرار گرفت که این میزان بیش از ۹ هزار اشتراک بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۴۱ هزار و ۵۷۸ خانوار بعد از انقلاب تا شهریور ۱۴۰۰ تحت پوشش قرار گرفت و تعداد روستاهای گازرسانی شده در دولت سیزدهم ۱۹۲ روستا بوده است.

طالبی تصریح کرد: بهره مندی روستاهای استان به ۹۷ درصد رسیده است که این میزان قبل از انقلاب صفر بوده است.

وی ادامه داد: گازرسانی به روستاهای دیشموک و قلعه رئیسی، گازرسانی به روستاهای زیلایی، تنگ تامرادی و چاه پازنان، احداث ساختمان مرکزی شرکت گاز، گاز رسانی به روستاهای وحدت آباد موگرمون از توابع لنده و… در دست اجراست.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پروژه گازرسانی به روستاهای دیشموک و قلعه رئیسی فاز ۵ عنوان کرد: اجرای ۵۸ کیلومتر خط لوله از موارد این پروژه است و همچنین گاز رسانی به زیلایی با اجرای ۴۳ کیلومتر، ۱۲۰ کیلومتر شبکه پلی اتیلن است.

طالبی تاکید کرد: در گازرسانی به تنگ تامرادی و چاه زنان امیدوار هستیم که در سال ۱۴۰۳ به بهره برداری برسد که این پروژه نیز ۴۳ کیلومتر خط تغذیه اجرا می‌گردد.

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان، وی بیان کرد: احداث ساختمان مرکزی شرکت گاز و گازرسانی به روستاهای وحدت آباد موگرمون از توابع لنده با ۱۱ میلیارد بودجه که سه روستا با اجرای ۱۷ کیلومتر را شامل می‌شود.

ایسنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *