آخرین اخبار

تعامل شهرداری دوگنبدان با صندوق کارآفرینی برای رفع معضلات شهری

رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان گفت: می توان در راستای پرداخت تسهیلات جهت خرید دستگاههای سنگین و همچنین پرداخت تسهیلات به کارکنان شهرداری با توجه به شرایط سخت معیشتی صندوق کارآفرینی امید همکاری لازم را شورای شهرو شهرداری دوگنبدان انجام دهد.

اشتراک گذاری
۰۳ مهر ۱۴۰۲
کد مطلب : 137371

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان به نقل از فارس محمدعلی کرمی‌فرد رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان در نشست با مدیرعامل صندوق کارآفرینی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به هفته در گچساران اظهار کرد: این جلسه در راستای هم افزایی و هم گرایی پتانسیل‌های بین سازمانی یا بین دستگاهی جهت رفاه عمومی، توسعه شهری برگزار شده است.

وی گفت: در همین راستا منابع مالی و سود حاصل از آن جهت رفع مشکلات شهر و شهروندان به کار خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان خاطرنشان کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری باید از ظرفیت ها و‌پتانسیل های بین دستگاهی هم افزایی و هم گرایی استفاده کرد.

کرمی فرد بیان کرد: می توان در راستای پرداخت تسهیلات جهت خرید دستگاههای سنگین و همچنین پرداخت تسهیلات به کارکنان شهرداری با توجه به شرایط سخت معیشتی صندوق کارآفرینی امید همکاری لازم را شورای شهرو شهرداری دوگنبدان انجام دهد.

همت‌الله ناصری مدیرعامل صندوق کارآفرینی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این‌نشست افزود: هدف اصلی صندوق توسعه و کارآفرینی بحث اشتغال می‌باشد.

وی گفت: این صندوق اقدام به بستن تفاهم‌نامه با برخی شهرداری‌های استان کرده است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در همین‌خصوص تسهیلاتی با موضوع پرداخت جهت نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهرداری های استان نموده و این صتدوق بیشتر حامی کسب و کارهای کوچک می‌باشد.

ناصری اضافه کرد: از محل مسئولیت‌های اجتماعی می‌توان اعتبارات خوبی را تجمیع و تسهیلاتی جهت اشتغال (رفع مشکل بیکاری) پرداخت کرد.

وی ادامه داد: بیشترین‌نعضل گچساران بیکاری می باشد و در این راستا جلسات متعددی برگزار شده است.

ناصری اظهار کرد: شرکت های فعال مانند نوشابه سازی، سد و نیروگاه چم شیر،کارخانه روغن الوا و پتروشیمی در گچساران وجود دارد که با همکاری خود در راستای مسئولیت های اجتماعی می توانند گان های خوبی در کنار صندوق کارآفرینی امید ب ای این شهرستان بردارند.

وی افزود: سال گذشته ۱۶ میلیارد تسهیلات اشتغال در شهرستان گچساران پرداخت شد.

رضا قشقایی شهردار دوگنبدان اظهار کرد: احقاق مسئولیت های اجتماعی به یک معضل تبدیل شده است.

وی ادامه داد: بیشتر دستگاه های که می توانند در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند کاری نمی کنند.

قشقایی تصریح کرد: برخی از شرکت ها که در گچساران وجود دارند صریحا قانونی عنوان شده که باید در خصوص مسئولیت های اجتماعی همکاری لازم را انجام دهتد.

 

پایان پیام/ ۸۲۰۳۳


این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *