آخرین اخبار

دعوت ورزش و جوانان گچساران از هوادران پرشور گچسارانی برای بازی نفت-دریا بابل

رئیس ورزش و جوانان گچساران از هوادران پرشور گچسارانی برای بازی نفت-دریا بابل دعوت به عمل آورد.

اشتراک گذاری
۲۵ شهریور ۱۴۰۲
کد مطلب : 137075

 محمد راهی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران با اشاره به موفقیت‌های دو هفته اخیر تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در لیگ دسته اول فوتبال کشور گفت: چنین موفقیت‌هایی برازنده هواداران پرشور و با شعور گچسارانی است چرا که یکی از فهیم‌ترین هواداران فوتبال در جنوب کشور بلکه در کل ایران متعلق به این شهرستان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران با بیان اینکه تیم فوتبال نفت و گاز این شهرستان افتخاری برای فوتبال جنوب کشور است گفت: بی‌شک اگر موفقیتی حاصل شده مرهون حضور همیشگی هواداران این تیم است هوادارانی که در گرمای کشنده گچساران این تیم را رها نکردند هوادارانی که فوتبال را به خوبی می‌فهمند.

راهی در ادامه با اشاره به اینکه این تیم نشانه‌هایی از بزرگی تیم فوتبال نفت گچساران را داشته و بازیکنان و کادر فنی آن از بهترین‌ها هستند یادآور شد: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران نیز بهترین حمایت‌ها را از این تیم دارد و اگر تاکنون توانسته در سطح فوتبال کشور حضور داشته باشد به واسطه همین حمایت‌های همه جانبه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران است.

وی با دعوت از هواداران فوتبال گچساران برای تماشای دیدار تیم‌های فوتبال نفت و گاز و دریا کاسپین بابل گفت: این بازی فردا یکشنبه ۲۶ شهریور ماه از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه شهدای نفت برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه در صورت ادامه حمایت‌ها می‌توان به موفقیت این تیم امیدوار بود گفت: قطعاً حضور هوادار عامل اصلی موفقیت‌های آینده این تیم است.

پایان پیام/


این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *