آخرین اخبار

گلزار شهدا شهر قلعه رئیسی غبارروبی شد/تاکید امام جمعه بر شناسایی مخلان انتخابات

به مناسبت هفته قوه قضائیه گلزار شهدا شهر قلعه رئیسی غبارروبی شد.

اشتراک گذاری
۰۴ تیر ۱۴۰۰
کد مطلب : 64528

به گزارش خبرگزاری فارس از چاروسا، به مناسبت آغاز هفته قوه قضائیه برنامه های مختلفی در چاروسا با حضور امام جمعه،بخشدار، رئیس وکارکنان دادگستری چاروسا و اعضای شورای اداری برگزار شد.

ابتدا با حضور در گلزار شهدا شهر قلعه رئیسی گلزار شهدا این شهر غبارروبی و عطرافشانی شد.

حجت الاسلام اسماعیل صلواتی با تبریک هفته قوه قضائیه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و در رأس آنها شهید مظلوم آیت الله بهشتی(ره) افزود: آیت الله شهید بهشتی، در تقوا و عدالت نمونه بود و به تعبیر امام راحل او یک ملت بود.

امام جمعه قلعه رئیسی با بیان اینکه قبل از انقلاب چیزی به نام قوه قضائیه نداشتیم بیان کرد: آنچه امروز مشاهده می کنیم که قوه قضائیه یک پناهگاه برای مردم است این به برکات ملت، امام راحل و شهید بهشتی و خون شهداست و باید قدر بدانیم و بپذیریم که این امنیت امروز به برکات همین قوه قضائیه است.

وی با بیان اینکه اقدامات دادگستری چاروسا اقدامات خوبی است تاکید کرد: دادگستری چاروسا یکی از دادگستری های کشور است که پرونده های آنها دو رقمی است و عملکرد قابل قبولی دارند این عملکرد به یک جهت به مردم برمی گردد و از جهاتی دیگر عملکرد رئیس و کارکنان بخش است که به جد پیگیری می کنند که لازم می دانم از زحمات آنها تقدیر می کنیم.

صلواتی مسیر شهدا را عدل دانست و خاطرنشان کرد: حقیقتا در دورانی که امید از دلها را رفت قوه قضائیه امیدها را برگرداند و هنوز هم کوتاه نمی آیند و اقدامات رئیس قوه قضائیه در کشور نشان از امید در دل مردم بود و به تبع آن در مناطق هم گسترانده شد و مردم به عینه امید را لمس کردند و خانواده شهدا امروز بدانند که برکت خون شهدا عدل در جامعه در حال افزایش است.

خطیب جمعه قلعه رئیسی به موضوع انتخابات هم اشاره و با بیان اینکه شاید وظیفه یک قاضی حضور شبانه روزی در صندوق های رای نبود اما این کار از سوی دادگستری ما صورت گرفت خاطرنشان کرد: حوادثی که آن شب و روز انتخابات رخ داد ضمن نقدهایی که وجود دارد و عملکرد ضعیف بعضی ها در آن شب اگر تلاش امثال همین عزیزان نبود شاید امروز شاهد اتفاقات بسیار ناگوارتری بودیم.

وی ضمن ابراز نگرانی از کلیپ ها و تصاویری که از این بخش در فضای مجازی رد و بدل شد یادآور شد: یقین دارم از ساعت های اولیه بعد از انتخابات به جد به دنبال افراد خاطی و کسانی که سبب قطعی برق هستند که امیدواریم با کمک نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و نظامی خبرهای خوبی در خصوص افرادی که در زمینه قطعی برق دست داشتند بشنویم چرا که برخورد و مشخص نمودن این چنین افرادی سبب پیشگیری از چنین مواردی در آینده خواهیم بود.

حجت الاسلام صادق انصاری پور رئیس دادگستری چاروسا هم در این مراسم با گرامیداشت هفته قوه قضائیه شهدا را نماد عزت و آبروی نظام اسلامی دانست.

از دیگر برنامه های صورت گرفته به مناسبت هفته قوه قضائیه دیدار با خانواده شهدا در روستای المور بود.

در این دیدارها امام جمعه و رئیس دادگستری چاروسا امنیت امروز جامعه را مدیون تلاش ها و جانفشانی شهدا و خانواده شهدا دانستند.

در ادامه رئیس دادگستری با اهداء هدایای از خانواده شهدا در روستای المور تجلیل کرد.

برادر شهید اتابک هم در این دیدار با تبریک هفته قوه قضائیه، از زحمات این قوه و دادگستری چاروسا تقدیر کرد.

گفتنی است، فردا جمعه و در ادامه برنامه های هفته قوه قضائیه رئیس دادگستری چاروسا پیش از خطبه های نماز جمعه با مردم شهر قلعه رئیسی صحبت خواهند کرد.

انتهای پیام/۸۲۰۲۱


این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *