آخرین اخبار

کشف ۲.۵ تن مواد مخدر درکهگیلویه و بویراحمد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۲ و نیم تن انواع مواد مخدر در سه ماهه نخست سال جاری در این استان خبر داد.

اشتراک گذاری
۰۸ تیر ۱۴۰۰
کد مطلب : 64813

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان به نقل از فارس فرمانده انتظامی استان از کشف ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات های ۳ ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد و گفت: در این عملیات ها ۵۸۴ نفر قاچاقچی و فروشنده مواد مخدر دستگیر و ۸ باند فعال در زمینه قاچاق مواد مخدر نیز متلاشی شده است.

 سردار “کیقباد مصطفایی” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: نیروی انتظامی با تقدیم هزاران شهید در امر مبارزه با مواد مخدر به عنوان پرچمدار عرصه مبارزه با این پدیده شوم بوده و در این بین، استان کهگیلویه و بویراحمد هم شهداء زیادی را تقدیم راه مبارزه با مواد مخدر کرده است.

وی با اشاره به کشف دو تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ۳ ماهه نخست امسال در عملیات های پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در این عملیات ها ۵۸۴ قاچاقچی و فروشنده مواد مخدر دستگیر، تعداد ۸ باند منهدم و ۸۲ دستگاه خودرو نیز متوقف شده است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش انهدام باند و ۲۲ درصد افزایش کشفیات مواد مخدر داشته‌ایم افزود: بسیاری از کشفیات پلیس استان در مبارزه با مواد مخدر با اشرافیت اطلاعاتی هوشمندسازی عملیاتی در این حوزه و خارج از استان و قبل از ورود مواد مخدر به دست آمده است.

مصطفایی در پایان ضمن هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر گفت: پلیس با اشرافیت اطلاعاتی، مراقب و نظاره گر است و با هرگونه رفتار هنجارشکنانه و اقدامات خلاف قانون، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و از خانواده ها خواست از همان ابتدا آموزش ها و مهارت های جرات نه گفتن را به فرزندان خود آموزش دهند.

انتهای پیام/


این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *