آخرین اخبار

کرونا ۲ خانواده کهگیلویه و بویراحمدی دیگر را عزادار کرد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۶۹۸ نفر خبر داد و گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته دو بیمار کرونایی جان خود را از دست دادند.  “دکتر پرویز یزدان پناه” با بیان اینکه ۱۷۲ بیمار در بیمارستان های معین کرونا […]

اشتراک گذاری
۰۷ تیر ۱۴۰۰
کد مطلب : 64772
کرونا ۲ خانواده کهگیلویه و بویراحمدی دیگر را عزادار کرد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۶۹۸ نفر خبر داد و گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته دو بیمار کرونایی جان خود را از دست دادند.

 “دکتر پرویز یزدان پناه” با بیان اینکه ۱۷۲ بیمار در بیمارستان های معین کرونا بستری هستند، افزود: از این تعداد ۶۲ نفر مبتلای قطعی به کرونا بوده و ۲ نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.
وی تصریح کرد: از مجموع مبتلایان به کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۴۹ هزار و ۸۸۰ نفر بهبود یافته اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۱ رپید تست انجام شده که ۹ درصد موارد مثبت و بیشترین مبتلایان در شهرستان های گچساران و بویراحمد و از ۳۲۱ نمونه pcr انجام شده ۲۸ درصد موارد مثبت و بیشترین مبتلایان در بویراحمد، گچساران و بهمئی بود.
دکتر یزدان پناه تاکید کرد: رفتار اجتماعی مردم در کنترل اپیدمی ویروس کرونا بسیار موثر است، چنانچه بسیاری از افراد بی‌توجهی عجیبی نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی دارند که این امر می‌تواند مخرب بوده و در صورت تداوم، عاملی برای مقررات سختگیرانه‌تر در راستای جلوگیری از شیوع این بیماری باشد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اظهار کرد: با توجه به ابتلا استان های مجاور به کرونای هندی که سرایت پذیری و مرگ و میر زیادتری نسبت به سایر انواع جهش یافته کرونا دارد، احتمال درگیر شدن استان طی هفته های جاری وجود دارد، همچنین لازم است دستورالعمل های بهداشتی را کاملا رعایت و از حضور در تجمعات و دورهمی ها و مسافرت به سایر استان ها پرهیز نمود.
انتهای پیام

منبع خبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *