آخرین اخبار

سه طلا، دو نقره و دو برنز قویترین مردان ایران در رقابت های امارات

نمایندگان ایران با ۳ طلا، دو نقره و دو برنز به کار خود در رقابت های بین المللی قویترین مردان در امارات پایان دادند. به گزارش ایسنا، حسن کرباسی دبیر فدراسیون و سرپرست تیم اعزامی قوی ترین مردان ایران به رقابت های بین المللی امارات، درباره نتایج ورزشکاران ایران اظهار کرد: در دسته ۹۰ کیلوگرم، سید امیر […]

اشتراک گذاری
۰۶ تیر ۱۴۰۰
کد مطلب : 64698
سه طلا، دو نقره و دو برنز قویترین مردان ایران در رقابت های امارات

نمایندگان ایران با ۳ طلا، دو نقره و دو برنز به کار خود در رقابت های بین المللی قویترین مردان در امارات پایان دادند.

به گزارش ایسنا، حسن کرباسی دبیر فدراسیون و سرپرست تیم اعزامی قوی ترین مردان ایران به رقابت های بین المللی امارات، درباره نتایج ورزشکاران ایران اظهار کرد: در دسته ۹۰ کیلوگرم، سید امیر لحمی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و مدال نقره به رستم عزیزی رسید. همچنین امیر رابع با قرار گرفتن در جایگاه سومی به مدال برنز دست یافت تا هر سه مدال این مسابقات از آن ایران شود.

سرپرست تیم ملی درباره شرایط وزن ۱۰۵- کیلوگرم، گفت: در مسابقه این وزن وحید رستمی در آیتم اول دچار مصدومیت شدید و پارگی ای سی ال شد و شانس ادامه مسابقه را از دست داد. با این حال دیگر نفرات تیم درخشیدند و مسعود برزن قهرمان این وزن شد. همچنین آرش سلیمی به مقام دوم دست یافت و نماینده اوکراین هم مدال برنز را از آن خود کرد. همچنین حسین بهرامی، وحید رستمی و مجید براتی دیگر نفرات تیم ملی عناوین چهارم تا ششم را از آن خود ساختند.

همچنین مسعود برزم و آرش سلیمی با کسب سهمیه حرفه ای ها به مسابقات حرفه ای WUS و دیگر مسابقات حرفه ای دعوت شدند.

روز گذشته هم نمایندگان ایران در دسته ۸۰- کیلوگرم به مصاف رقیبان خود رفتند و یک طلا توسط  آرمین آرغده و یک برنز توسط میلاد رعیتی کسب کردند. به این ترتیب قوی ترین مردان ایران با ۳ طلا، ۲ نقره و ۲ برنز از این رقابتها به کار خود خاتمه دادند.

انتهای پیام

منبع خبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *