آخرین اخبار

حمایت دستگاه قضایی کهگیلویه از مجتمع پتروشیمی دهدشت

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ رییس دادگستری کهگیلویه گفت: حوزه قضایی نسبت به مباحث حقوقی پتروشیمی دهدشت اقدامات لازم را به صورت فوق‌العاده انجام خواهد داد. به مناسبت هفته قوه قضاییه رییس دادگستری و دادستان شهر دهدشت از مجتمع پتروشیمی این شهر بازدید به عمل آوردند. سید مصطفی محمودی در این بازدید اظهار کرد: […]

اشتراک گذاری
۰۲ تیر ۱۴۰۰
کد مطلب : 64431
حمایت دستگاه قضایی کهگیلویه از مجتمع پتروشیمی دهدشت

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ رییس دادگستری کهگیلویه گفت: حوزه قضایی نسبت به مباحث حقوقی پتروشیمی دهدشت اقدامات لازم را به صورت فوق‌العاده انجام خواهد داد.

به مناسبت هفته قوه قضاییه رییس دادگستری و دادستان شهر دهدشت از مجتمع پتروشیمی این شهر بازدید به عمل آوردند.

سید مصطفی محمودی در این بازدید اظهار کرد: دستگاه قضایی شهرستان در بحث معارضات اجتماعی، تملک اراضی و سایر مباحث حقوقی پتروشیمی که نیاز به پیگیری داشته باشد به صورت فوق‌العاده در دستور کار خود قرار خواهد داد.

رییس دادگستری شهرستان کهگیلویه افزود: مجموعه دادگستری تا پایان کار در کنار مجموعه پتروشیمی در بحث مسائل حقوقی قضایی خواهد بود.

به گزارش ایسنا، هم‌چنین عبدالله سعادتیان دادستان عمومی و انقلاب دهدشت در این بازدید بیان کرد: با توجه به اینکه یکی از اهداف و رسالت‌های دستگاه قضایی حمایت از تولید است، لذا در هر موقع از شبانه روز که لازم باشد در موۻوع تامین امنیت در کنار عزیزان پتروشیمی خواهیم بود.

گفتنی است که پتروشیمی دهدشت در سال ۱۳۸۶ کلنگ زنی شد، این پروژه هم اکنون در زمینی به مساحت ۱۰۲ هکتار در دشت کلاچوی دهدشت در حال اجراست و طبق گفته مسئولان این پروژه در سال ۱۴۰۲ به بهره برداری می‌رسد و حدود ۳۰۰ نفر اشتغال مستقیم خواهد داشت.

انتهای پیام

منبع خبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *