آخرین اخبار

بستری شدن ۱۸۰ بیمار در بیمارستان‌های معین کرونای کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار مبتلایان به کروناویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد. پرویز یزدان پناه با بیان اینکه ۱۸۰ بیمار در بیمارستان های معین کرونا بستری هستند، گفت: از این تعداد ۶۱ نفر مبتلای قطعی به کرونا بوده و ۲ نفر در بخش […]

اشتراک گذاری
۰۷ تیر ۱۴۰۰
کد مطلب : 64759
بستری شدن ۱۸۰ بیمار در بیمارستان‌های معین کرونای کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار مبتلایان به کروناویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

پرویز یزدان پناه با بیان اینکه ۱۸۰ بیمار در بیمارستان های معین کرونا بستری هستند، گفت: از این تعداد ۶۱ نفر مبتلای قطعی به کرونا بوده و ۲ نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

وی افزود: از مجموع مبتلایان به کروناویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۴۹ هزار ۸۶۱ نفر بهبود یافته اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۰ رپید تست انجام شده که ۲۴ درصد موارد مثبت و بیشترین مبتلایان در شهرستان‌های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران و از ۲۳۷ نمونه pcr انجام شده ۱۰ درصد موارد مثبت و بیشترین مبتلایان در بویراحمد، گچساران و بهمئی بود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، یزدان پناه تصریح کرد: روند صعودی بیماری در استان شروع شده است و بیماری  کرونای هندی در استان‌های همجوار نیز به سرعت  منتشر می‌شود و افرادی با سنین پایین تر را نیز درگیر می‌کند.

وی بیان کرد: میزان سرایت پذیری بالایی داشته و میزان کشندگی آن نیز بیشتر است و مردم باید احساس خطر کنند.بنابراین باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمایند، در تجمعات حضور نیابند و محدودیت ها را رعایت نمایند تا از این پیک خطرناک عبور نماییم.

انتهای پیام

منبع خبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *