آخرین اخبار

آزادی زندانی محکوم به قصاص در باشت

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ دادستان عمومی و انقلاب شهر باشت گفت: به مناسبت هفته قوه قضائیه فردی که در سال ۱۳۹۴ در یک نزاع دسته جمعی بین دو طایفه در این شهرستان شخص دیگری را به قتل رسانده بود آزاد شد. علی حسن رجائی منفرد در این خصوص اظهار کرد: در یک نزاع […]

اشتراک گذاری
۰۷ تیر ۱۴۰۰
کد مطلب : 64763
آزادی زندانی محکوم به قصاص در باشت

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ دادستان عمومی و انقلاب شهر باشت گفت: به مناسبت هفته قوه قضائیه فردی که در سال ۱۳۹۴ در یک نزاع دسته جمعی بین دو طایفه در این شهرستان شخص دیگری را به قتل رسانده بود آزاد شد.

علی حسن رجائی منفرد در این خصوص اظهار کرد: در یک نزاع دسته جمعی بین دو طایفه در شهرستان باشت مقتول به قتل می رسد و پس از اقدامات خاص قضایی دادگاه کیفری یک گچساران وی را به قصاص نفس محکوم می کند.
وی تصریح کرد: با اعتراض متهم رأی صادره در دیوان عالی کشور ابرام و با درخواست اولیاء دم استیذان نیز صادر شد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باشت ادامه داد: با تلاش و وساطت بزرگان و ریش سفیدان و مجموعه ی دادگستری شهرستان باشت و امام جمعه ی این شهر موضوع منتهی به صلح و سازش و اولیاء دم از حق قصاص گذشتند.
رجائی منفرد عنوان کرد: با گذشت اولیاء دم محکوم علیه، در هفته قوه قضائیه با توجه به گذراندن جنبه ی عمومی جرم از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده بازگشت.
انتهای پیام

منبع خبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *