آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۱۸ مهر ۱۳۹۸
کد مطلب : 46220

کهگیلویه و بویراحمد یک استان است و هدف نهایی هم توسعه متوازن تمامی نقاط آن است.

برای توسعه متوازن قطعاً نیاز به مدیرانی پیشرفته و همراه هست، مدیرانی که به جای بخشی نگری و صرفاً انجام مسئولیت های خود، در فضایی وسیع تر مدیریت می کنند و با ارتباط با سایر نهادها و سازمان ها به دنبال توسعه متوازن استان هستند.

متهم کردن سایر دستگاه ها و تلاش برای رهایی خود از نقدها و البته بیان اینکه پروژه ها در زمان مدیریت من نبوده، اینها را به وفور از مدیران کهگیلویه و بویراحمد میشنویم.

باید پذیرفت تا زمانیکه که به آن درجه از توسعه یافتگی نرسیم که توان و ظرفیت کار در کنار هم و همراه با هم را در خود ایجاد نکنیم، وضعیت به همین منوال خواهد بود.

همین بخشی نگری هاست که استان را امروز با چالش روبرو کرده است، عدم آینده نگری و تعامل با سایر دستگاه ها به گونه ای بوده که امروز بسیاری از دوباره کاری و هزینه های گزاف تحمیلی به دولت ها را منجر شده است.

پیشنهاد میدهیم یکی از معیارهای انتصاب مدیران، توانمندی آنها در ایجاد کانال های ارتباطی موثر با سایر سازمان ها و مردم باشد، قطعاً مدیران با این درجه از توانمندی ارتباطی و روحیه همکاری، می توانند با این منابع اندک و شرایط اقتصادی خاص کشور خود را همراه کرده و در توسعه استان نقش ایفا کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *