آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۰۶ مهر ۱۳۹۸
کد مطلب : 45889

صبح امروز آیین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با حضور نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار و جمعی از مدیران در سالن حکیم جرجانی یاسوج برگزار شد.

 

مدیرکل سابق راه و شهرسازی ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس، گفت: هر آمدنی رفتنی دارد و این توفیق نصیب بنده شد بعد از خدمت به مردم شریف این استان، از این منصب خداحافظی  خواهم کرد، خداوند را شاکرم در مدت محدود اکثر پروژه ها در حوزه مسکن و راه را توانستیم فعال کنیم و آنهایی که باید ببینند خواهند دید و امیدوارم به عنوان تحفه‌ای از بنده بپذیرند.

عبدالمجید نژادصفوی بیان کرد: امروز که از استان خداحافظی میکنم مدیون هیچ احدی نیستم و سوابق مختلف لطفی بود که توسط مسوولان به بنده شد و وابستگی های سیاسی و جناحی نداشتم زیرا اعتقادی به این موضوع نداشتم و هدفم این بود بر اساس تخصص در این سیستم خدمت کنم.

وی افزود: امروز با توجه به خون شهدا مسوولیت داریم که پاک دست، پاک چشم و امانت دار بوده و در کنار فشار های سیاسی که وقت ها را از ما اتلاف کرد.

نژادصفوی گفت: در راستای سیاست های اداره متبوع تکالیف سختی بر عهده بنده گذاشته شد اما تلاش این بود که متناسب با توان به این مردم خدمت کنم، اگر بنده انتصابی در سازمان داشتم مدیون شایسته سالاری بود.

وی بیان کرد: در تمام زمینه ها نظیر کمیسیون ماده ۵ با هدف اصلاح کار کردیم و نگاه سیاسی وجود نداشت و به دنبال سپردن حق به حق دار بودیم، امروز بیانات رهبر انقلاب سبب اشاعه خدمات انقلاب به فراتر از مرزها شده است و خداوند را شاکرم که به دلیل سن و سال به دنبال میز و مقام نبودم و خداوند را نیز شاکر که با لباس دست دوم آمدم و با لباس دسته سوم خواهم رفت.

نژادصفوی گفت: بنده تسلیم محض سیاست های دولت  و وزارت متبوع بودم، این مسوولیت سخت بوده و واگذاری هرگونه اراضی باید با لحاظ حق و حقوق دیگران باشد، باید گفت کسانی که با جیب خود سرمایه گذاری کرده و در ۷ ماه گذشته فعالیت شده تشکر میکنم.

 

مدیر کل سابق راه و شهرسازی گفت: بحث اعمال عدالت مورد فشار سیاسی قرار گرفتم و انتظار داشتم در راستای قانون مورد حمایت قرار بگیریم اما با بی عدالتی مواجه شدیم، در آخرین شبی که قصد امدن به این استان داشتم با مقام عالی وزارت گفتم استخاره کردم خوب نبود که مقام وزارت نپذیرفت و این مسوولیت را به بنده سپرد.

وی افزود: انتظار داشتیم کسانی که این همه فشار سیاسی آوردند به جای آن در وزارت  متبوع صرف خدمت به مردم می شد.

نژادصفوی در پایان بیان کرد: به نوعی خودم را فرزند استان میدانم و خدا را شاکرم که بدون دغدغه از استان خارج می شوم، اگر انتصاب و مسوولیتی وجود دارد که در راستای رضایت خداوند باشد نه رضایت اشخاص صورت گیرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “ماجرای استخاره بد مدیرکل سابق و اصرار وزیر/افشاگری نژادصفوی از سیاسی‌کاری‌ها: برای خدمت تنها بودم”

  1. گچساران گفت:

    هر کس در هر کجا با نماینده ای قوم گرا و پارتی باز و فامیل باز و مروج گرانی و خشونت و نسل کشی بقیه قومیت ها و طوایف و خاله خرزویی و بدعت های من در آوردی کار کند حتما استخاره اش بد است و باید نزد خدا و مردم و نظام و رهبری و شهدا جوابگو باشد و دنیا و آخرت خود را فدای دنیای تازه به دوران رسیده های مرفح شده از بیت المال و حق مردم این شهرستان کرده و هم دنیا و هم آخرتش تباه میشود و نتیجه کار همه مدیران طرفدار این طایفه جدید التاسیس ظلم و بی عدالتی برای مردم و هزینه داده های نظام و مردم فقیر شده و طرفداری از افراد بی رحم قوم گرای خشن سیاست باز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *