آخرین اخبار

شهرداری سی سخت تعطیل شد!

شهرداری سی سخت این روزها درگیر چالش های فراوانی شده است. اعتصاب مداوم کارگران شهرداری سی سخت و در نهایت کناره گیری شهردار منتخب از مسئولیتش در نهایت شهر سی سخت را با بی بند و باری عجیبی روبرو کرده است.   در روزهای اخیر بدلیل عدم ارائه خدمات نظافتی و جمع آوری زباله در […]

اشتراک گذاری
۰۷ مهر ۱۳۹۸
کد مطلب : 45910

شهرداری سی سخت این روزها درگیر چالش های فراوانی شده است.

اعتصاب مداوم کارگران شهرداری سی سخت و در نهایت کناره گیری شهردار منتخب از مسئولیتش در نهایت شهر سی سخت را با بی بند و باری عجیبی روبرو کرده است.

 

در روزهای اخیر بدلیل عدم ارائه خدمات نظافتی و جمع آوری زباله در شهر سی سخت این شهر بلحاظ نظافت و بهداشت برزخی ترین روزهای تاریخ خود را سپری می کند .

عدم برگشت به کار پرسنل در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق خود و عدم پی گیرهای مناسب باعث شده است زباله های فراوان سطح شهر را اشغال کند .

اعتصابات و عدم حضور کارکنان و کارگران شهری سی سخت امروز اعضای شورای این شهر را وادار به جمع آوری زباله کرد، امری که در نوع خود نظیر نداشت و مورد تعجب واقع شد.

بدنبال استعفای شهردار سی سخت و متعاقب آن کناره گیری سرپرست معرفی شده و رد گزینه معرفی شده شورای این شهر توسط فرماندار دنا، این دستگاه خدمت رسان شهری عملاً در تعطیلی به سر می‌برد!

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *