آخرین اخبار

سوگنامه‌ای برای درختان سر بریده جاده یاسوج-سی‌سخت/آقای فرماندار؛ قصور از من و شماست

فعال زیست محیطی در سوگنامه‌ای برای درختان سربریده محور یاسوج- سی‌سخت آورده؛ به این آقای فرماندار باید گفت؛ عالی‌جناب، قصور از من و امثال شماست.

اشتراک گذاری
۲۷ مهر ۱۳۹۸
کد مطلب : 46322

یکی از خوانندگان اخبار زیست محیطی خبرگزاری فارس در فضای مجازی پس از خواندن خبر مربوط به اظهارت فرماندار دنا در خصوص قطع گسترده درختان در محور سی‌سخت در سوگنامه‌ای برای جنگل‌های دنا این گونه آورده است با  سلام، توی یکی از خبرهای فارس خوندم که فرماندار دنا گفته بیماری داره درختان زاگرس رو خشک میکنه، چرا به داد اونا نمی‌رسید و گیر دادین به قطع درختان جاده یاسوج- سی‌سخت؟؟!!!

خیلی تعجب کردم، شبیه یه کودک دبستانی که بخواد خطای خودش رو موجه کنه!؟ به این آقای فرماندار باید گفت؛ عالی‌جناب، همونا هم که بیماری گرفتن، بخاطر ندونم کاری من و امثال شماست و سیاستمدارانی که فقط جلوی پای خودشون رو میبینن… حالا که طبیعت داره اینجور نابود میشه آیا دلیل موجهیه ک شما دست به قتل ۱۵۰۰ درخت بزنید؟!

افسوس

که فریاد سکوت درختان زاگرس بگوش هیچ گوش شنوایی نرسید، شبانه خیلی از درختان رو سر بریدن و ما دیدیم و سکوت کردیم؟! آقای فرماندار یکی از دلایل زلزله، رانش زمین، سیل، گرمای زمین و حتی می‌توان گفت تغییر فصل‌ها، و و و هزاران بلای خانمان سوز بخاطر قتل همین درختان است.

جنگلهای زاگرس در جهل ما مردم و مسؤولان بی‌مسؤولیت در حال انقراضه، سی‌سخت اگر زیباست بخاطر گونه‌های گیاهی و درختان در مسیر است به چه قیمتی حاضر به قطع این همه درخت می‌شوید؟؟؟.

عابدی از فعالان زیست محیطی

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *