آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۲۸ مهر ۱۳۹۸
کد مطلب : 46435

 

 این نوشتار در پی بررسی عملکرد غلامرضا تاجگردون یا سنجش عیار اصلاح طلبی ایشان نیست، بلکه نگاهی است به واکنش های احساسی وی که به مراتب در رویداد های منطقه ای به کرات از ایشان شاهد بوده ایم.
مخاطب قرار دادن همراه با کنایه و به اصطلاح امروزی ” تیکه پراندن”، حالا دیگر تبدیل به یکی از رفتار های بارز او شده است که گاهی به تمسخر مخاطب هم کشیده میشود.

حتما جایگاه تاجگردون در بین بسیاری از هوادارانش تا کاندیدای ریاست جمهوری هم بالا کشیده شده است تا جایی که این موضوع را در یادداشت ها و تحلیل های خود عیان بروز می دهند. بماند که این تحلیل ها هم ریشه در نگاهی احساسی دارد.

آنچه بیشتر دستمایه ی نقد در این یادداشت است بررسی همین رفتار های احساسی و هیجانی تاجگردون است.پاسخ غلامرضا تاجگردون به گفته های غلامحسین کرباسچی جدید ترین نمونه ی این رفتار قابل بررسی و نقد است.
هر چند نگرش قیم مابانه همراه با تحقیر کرباسچی، پاسخی منطقی و قابل تامل را می طلبید و بهترین فرصت برای باز کردن باب گفتمانی جدی در این باره بود، اما پاسخ احساسی تاجگردون همراه با فهم ناقص از اصطلاحات مذهبی به باور بعضی مخاطبان صفحه ی اینستاگرام ایشان نشان داد، تاجگردون تا ایستادن در جایگاه یک سیاستمدار ملی مسیری طولانی را در پیش دارد. گلبونگ

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “رفتار احساسی تاجگردون این بار در پاسخ به کرباسچی”

  1. بی نام گفت:

    کامل مشخص هست که شما داره بهتون فشار میاد و ضد دکتر هستید ‌ زمانی سایتتون هوادارش زیاد میشه که بی طرف حرف بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *