آخرین اخبار

انتقاد وزیر نیرو از مدیر کهگیلویه و بویراحمد؛مشکلات مردم را بگوئید

شورای صنعت آب و برق کهگیلویه و بویراحمد امشب با حضور وزیر نیرو برگزار شد که حاشیه‌های از جمله قطع سخنان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق توسط وزیر و تذکر جدی این مقام ارشد کشوری را به همراه داشت. هنگام گزارش داود راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق وزیر با قطع سخنان وی، خواست به […]

اشتراک گذاری
۱۳ مهر ۱۳۹۸
کد مطلب : 46087

شورای صنعت آب و برق کهگیلویه و بویراحمد امشب با حضور وزیر نیرو برگزار شد که حاشیه‌های از جمله قطع سخنان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق توسط وزیر و تذکر جدی این مقام ارشد کشوری را به همراه داشت.

هنگام گزارش داود راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق وزیر با قطع سخنان وی، خواست به جای بیان داشته‌ها از نداشته‌ها، نیازمندی‌ها و مشکلات مردم بگوید زیرا افراد دیگری بوده که این گونه گزارش‌ها را در زمان مناسب بیان کنند.

وی خطاب به مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز با این نشست بنا داریم مشکلی را حل کنیم و امروز به جای اینگونه گزارش‌ها از نیازها بگوید و اینکه فلان سیکل را طی کردم و به نتیجه نرسیدم.

اردکانیان با بیان اینکه کارهای بزرگی در کهگیلویه و بویراحمد با وجود تعامل و هماهنگی مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس انجام شده است، خاطرنشان کرد: بیش از متوسط کشور جمعیت روستایی دارد که باید باید با چنگ و دندان این نسبت را حفظ کنیم.

وی با اشاره به اینکه کاهش جمعیت روستایی در کشور خبر خوبی نیست و باید آسیب شناسی شود، ادامه داد: نسبت برخورداری مناطق روستایی از برق در دنیا بیش از ۳۰ درصد است که این میزان در این استان بسیار پایین تر است.

اردکانیان با تاکید بر اینکه مسئولان دولتی باید برای کاهش تبعیض‌های غیرموجه تلاش کنند، افزود: عملیات اجرایی۱۲ پروژه با اعتبار افزون‌بر ۱۲۶ میلیارد تومان آغاز شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *