آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۰۴ شهریور ۱۳۹۸
کد مطلب : 45168

ظهر امروز نشست شورای اداری با حضور فرماندار و روسای ادارات در سالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد.

 در این نشست رضا غریب پور با تبریک هفته دولت و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی اظهار کرد: خدمات دولت در این  ایام از سوی مسوولان بیان می‌شود و بایستی قدردانی شود.

  وی در ادامه به تکریم  ارباب رجوع اشاره کرد و گفت: افراد زیادی به دادگستری رجوع می‌کنند و از عدم تکریم در ادارات و بی احترامی‌های صورت گرفته گلایه دارند.

 رئیس دادگستری گچساران  با اشاره به موضوع استخدام‌های فله‌ای در گچساران عنوان کرد: در زمینه استخدامی‌ها و جذب نیرو افراد زیادی به ما مراجعه می‌کنند و به این موضوع شکایت دارند.

وی با بیان اینکه  یکی از موارد امر به معروف و نهی از منکر در بحث استخدامی های فله‌ای است، ابراز کرد: مردم از دولت ناراضی نیستند بلکه به استخدام‌هایی که صورت گرفته اعتراض دارند.

غریب‌پور با بیان اینکه باید بستر را عادلانه فراهم کنیم تا نارضایتی در جامعه  به وجود نیاید، گفت: بانک‌ها گر چه خدمات زیادی ارائه می‌دهند لیکن  نارضایتی مردم از بانک‌ها  زیاد است.

وی بیان کرد:  افرادی به من مراجعه کرده و بیان می‌دارند که چگونه  یک نفر در بانک سه قسط پرداخت نکرده  اما پرونده ‌ای  به دادگستری ارجاع داده نشده و فردی که فقط یک قسط آن به تعویق  افتاده پرونده او به دادگستری فرستاده می‌شود.

غریب‌پور خطاب به بانک‌ها گفت: اگر قرار است که پرونده قضایی برای افرادی که قسط پرداخت نمی‌کنند تشکیل شود  باید یک دستورالعمل داشته باشد.

 رئیس دادگستری گچساران به فروش خودروهای با پلاک قرمز و یا تردد خوردهای پلاک قرمز در وقت غیر اداری اشاره و خاطرنشان کرد:  تردد این خودروها در وقت غیر ادارای  موجب شده تا ذهینت عمومی نسبت به نظام و خدمتگزار منفی شود.

وی با بیان اینکه در جلسات تودیع و معارفه سخن از تعامل  در بین دستگاه‌ها به  میان می آید اما تعاملی ایجاد نمی‌شود، خاطرنشان کرد: بسیاری از نارضایتی‌ها موضوع  تعامل بین ادارات و دستگاه‌های اجرایی و سایر بین نهادها است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *