آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۱۲ شهریور ۱۳۹۸
کد مطلب : 45371

پس از انتشار مطلبی در  پایگاه خبری ۱۹ آبان با عنوان (نائب رئیس شورای باشت از بستر بیماری برگشت/دو عضو اصلاح طلب شورا از جلسه گریختند!) و واکنش دو عضو شورای شهر باشت  پاسخ تند دو عضو شورای شهر باشت به رئیس شورا؛ یا در خواب هستید ویا خود را به خواب زده اید/ شماحریصیدنه ما! مطلبی در نقد این دو عضو شورا به پایگاه خبری ۱۹ آبان ارسال شده است .متن ارسالی به شرح زیر است:

دو عضو محترم شورای شهر باشت در جواب سخنان رئیس شورای شهر نامه ای منتشر کرده اند که فارغ از مبحث و مشکل اصلی بین اعضا در این جوابیه دو بندی چندین نکته یا به عبارتی اظهارات خلاف قانون رخ داده است و جالبتر اینکه این دو بزرگوار به این موضوع اشاره نفرموده اند که چرا از جلسه خارج شده اند . البته هر دو نفر نیز دو سال پیش در جلسات تعیین شهردار نیز بیش از حد غیبت کرده و به قول سیاسیون با آبستراکسیون کردن جلسه شورا سعی در ایجاد دیکتاتوری و اعمال نظر اقلیت بر اکثریت داشتند.
نه آن زمان دلیل بی احترامیشان به رای مردم را توضیح دادند نه امروز.
افاضه فرمودند به خاطر فامیلی و هم طایفه بودن و همکار بودن از اعمال قانون و تبصره چشم پوشی کرده و فرد علی البدل را جایگزین عضو بیمار شورا نکردیم!! و در قضاوتی قصاص قبل از جنایت فرموده اند اگر ما به جای آن عضو بودیم این کار را (اعمال قانون) با ما میکردید.
اینجا هم اعتراف کرده اند که از قانون سرپیچی کرده اند و قانون را فدای فامیلی و طایفه و همکاری کرده اند هم معترفند رئیس شورا نسبت به اجرای قانون سختگیر است. دومین نکته اینکه شما نیز قطعا با علم به اینکه نفر اول علی البدل چون همفکر رئیس شورا و سایر اعضا است فرقی به حال شما ندارد که عضو بیمار در شورا بماند یا عضو علی البدل جایگزینشان شود در صورتی که اگر همفکرتان بود ذره ای برای اجرای مصلحتی قانون به خود تردید راه نمیدادید.
فرموده اند بر اساس یک عکس رئیس شورا حریص به پست و مقام است اما نگفته اند چطور با یک عکس به این نتیجه رسیده اند ولی درباره ترک جلسه انتخاب هیئت رئیسه جدید و غیبت های سیاسی در انتخاب شهردار چه کسی بیشتر حریص به پست و مقام بوده است.
در پایان جوابیه گفته اند( مردم به ما اعتماد کرده اند و رای دادند و ما در مقابل رای مردم که مصداق بارز حق الناس است مسئولیم) ولی نگفته اند در سیاسی کاری ها و سواستفاده از رای مردم برای اهداف سیاسی و بی احترامی به رای مردم با ترک جلسات و غیبت در جلسات مهمی چون انتخاب شهردار این حق الناس را کجا پنهان میکنند که خودشان نمیبینند؟
قطعا اگر حواشی این افراد و بی احترامی به ساحت شورا و رای مردم ادامه پیدا کند آقای گرامی و سایر اعضا مسئولند به عنوان امانت دار مردم مُر صریح قانون را اجرا کنند تا هم فرصت خدمت در اختیار دلسوزان واقعی مردم قرار گیرد هم عبرتی شود برای آنانی که میخواهند از رای مردم پل و پله ای برای خود و تفکر سیاسیشان بسازند
جمعی از جوانان انقلابی شهرستانهای گچساران و باشت

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۱۶ پاسخ به “جوابیه ای به دو عضو اصلاح طلب شورای شهر باشت؛چرا از جلسه خارج شدید/ سعی در دیکتاتوری و اعمال نظر اقلیت بر اکثریت داشتید/از رای مردم پل و پله ای برای خود و تفکر سیاسیتان ساخته اید”

 1. M گفت:

  درود بر جناب حاج نادر گرامیِ عزیز و روشن فکر…
  الحق و الانصاف که ریاست شورا برازندهء شماست…

 2. گشین گفت:

  آقای گرامی خو اگه راست میگید..و اعتقاد به جوان گرایی دارید برا چه با آمدن آقای قیصری عضو علی البدل مخالفت میکنید و دعوا رابه درون طایفه کشیده اید.شما بخاطر ریاست خودتون آقای احمدی که مریض احوال هستن با چوب عصا و کمک از یه ساختمان چهار طبقه کشیده اید بالا که خودتون رئیس بشید..ماها خوب شما ها وامثال شما را میشناسیم…لبخندی که بر لب دارید عامل فریب ما جوانان شده.

 3. بیطرف گفت:

  جمعی از جوانان انقلابی؟؟؟!!!!
  نچسبونین خودتون رو به انقلاب

 4. ناشناس گفت:

  درود بر آقا ی گرامی

 5. واقع گرا گفت:

  برادر بزرگوار این جوانگرایی برای اعضای مسن و بازنشسته هست نه برای حبیب الله احمدی که خودش هنوز ۵۴سال سن دارن هر چند ارادت خاصی داریم خدمت اقای قیصری .این اقایان اگر دنبال جوانگرایی بودن چرا چندین ماه جلسات شوری رو برای انتخاب شهردار جوان و گشینی آقای موسوی به تعویق انداختند

 6. ناشناس گفت:

  درودبراقای گرامی

 7. ..... گفت:

  بنظرم که کار آقای نجاتی و ظفری وقیحانه ترین کار بود و جای تاسف داره که همچین آدمایی تو همچین سمت هایی باشن!!
  امیدوارم مردم گشین در دوره ی بعد در انتخاب کاندید دقت بیشتری کنند و هر کسی که واقعا دلسوز هست رو انتخاب کنند نه آدمای منفعت طلب وسواستفاده گر!!

  • ناشناس گفت:

   ن پ کار گرامی خوبه ک میاد احمدی مریض و بیچارره و سر تخت مریضی میاره ک برا خودش برا انتخاب مجدد ریسی رای بده .. این خوبه … متاسفانه گرامی چنان با ظاهر خوب و باطن بد خودش رو نشون داده ک مردم واقعا فکر میکنن گرامی خوبه ولی واقعا در اشتباهن

 8. basht گفت:

  گشین تا افراد فتنه گری مث پیمان کرمی منفعت طلب از اصول گرایان و محمدجعفر نجاتی مرد وقیح باوی را دارد پیشرفتی نخواهد کرد

 9. منطقی گفت:

  دوستان یکم واقع بین باشید و زیاد احساس خودتونو بر منطقتون حکم فرما نکنید. قبول کنید در بین اعضای فعلی شورای شهر مناسب ترین گزینه برای ریاست شورا حاج نادر گرامی می باشد چون هم جوان و دارای انرژی هستند و هم از مدرک بالا و خلاقیت فکری برخوردارند

 10. گشین گفت:

  خانم پ ک کمتر نظر بدین ضایعه خببببببب…….

 11. جوان گفت:

  میگم پروانه ب تو میگن فرهنگی
  بخدا زشته
  شخصیت هم خوب چیزیه

 12. ناشناس گفت:

  اقااااااای گرانی خسته نمیشی ایقد برا خودت کامنت میزاری
  بخدا خیلی مسخرس .. خیلی زشته ..

 13. فرشید گشین گفت:

  تا اونجا که ما اطلاع داریم اقای احمدی بدلیل سکته به شیراز برده شدن کهدخودش یه مدت زیادی طول کشید واگر خدا وقانو باشد مهدی قیصری باید میومد جای احمدی ولی ولی نادر وبادر وشورا با گفتمان بااحمدی بالاخره اونو اوردن تا که مهدی قیصری نیاد بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *