آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۱۳ شهریور ۱۳۹۸
کد مطلب : 45403

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تغییر مدیرکل صمت این استان اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت که انتخاب سرپرست از اختیارات وزارت است و هیچ انتصابی صورت نداده است.
این اظهار نظر مقام ارشد کهگیلویه و بویراحمد در خصوص یکی از مهم‌ترین سازمان‌های این استان جای بسی نگرانی دارد که در این استان چه خبر است؟
کاملاً طبیعی و واضح است که اختیارات یک وزارت در چه حد است اما این موضع منفعلانه از استاندار که نه برای رفتن مدیرش و نه انتخاب جانشینش تصمیمی نگرفته و توپ را در زمین وزارت انداخته است، قابل توجیه و پذیرش نیست.
فارغ از اینکه این انتصاب تا چه حد مورد پذیرش افکار عمومی بوده است اما انتظار می‌رفت که اقتدار بیشتری از استاندار شاهد بودیم تا هم تغییر یک مدیر روی یک حساب و کتاب و خطی و مشی باشد و هم مدیر جدید و جانشین او، با اقتدار و با انتخاب استاندار کار خود را شروع کند.
همه می‌دانیم که هرگونه تغییر و تحول مدیریتی در هر استانی با نظر موافق استاندار صورت می‌گیرد، چگونه است که اینجا اینگونه نیست و این تغییر بدون هماهنگی مستقیم او بوده باشد؟
اگر آقای کلانتری بخواهد اینگونه خودش را به دست «هر چه پیش آید» بسپارد، آینده مدیریتی خوبی برای این استان متصور نخواهیم بود

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *