آخرین اخبار

آیا حذف نام “شهدا” از بیمارستان باشت تعمدی است؟/نقش تاجگردون در تغییر نام بیمارستان باشت

بیمارستان (شهدای)باشت کماکان حاشیه ساز است که اخیرا حرفهای برای انتخاب نام این بیمارستان بر سر زبانها است .

اشتراک گذاری
۰۹ شهریور ۱۳۹۸
کد مطلب : 45264

 

بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان باشت اززمان افتتاح تاکنون حواشی زیادی به دنبال داشته است از اعتراض به نحوه جذب پرسنل نیرو گرفته تاتعطیلی بخش های بیمارستان ونبود پزشک متخصص وکمبود امکانات در بیمارستان از زمان افتتاح تا کنون هر از گاهی سوژه محافل خبری می شود.

اما سوال اینجاست که نام این بیمارستان چیست؟ ابتدا نام این بیمارستان تحت عنوان بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهدای باشت نامگذاری شد  که در جلسه  شورای فرهنگ عمومی  مصوب شدو قرار بود که بنام شهدای شهرستان شناخته شودام پس از مدتی از سوی غلامرضا تاجگردون نماینده شهرستانهای باشت و گچساران نامه ای به دکتر ایلامی رئیس  اسبق دانشگاه علوم پزشکی  خواهان نامگذاری این بیمارستان به  یک اسم جدید بود.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به ریاست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پیشنهاد داد نام بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان باشت به نام دکتر عطا صالحی تلچگاه مزین گردد.

اما خبرهای جدید حکایت از ان دارد که در وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی برای این بیمارستان نام دیگری  انتخاب شده است که پایگاه خبریباشت نیوزآن را تائید یا تکذیب نمی کند و باید دید که چرا نام شهدا از این بیمارستان باید حذف شود؟

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *