آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۰۶ مرداد ۱۳۹۸
کد مطلب : 29796

 

کلانتر کهگیلویه و بویراحمد با رفتار سیاسی اش، ریل گذاری نوینی در تراز نظام جمهوری اسلامی بنا نهاد و بدعت هایی را که سالها در سایه سار پروپاگاندای آنارشیست های مدعی قانون نهادینه شده بود، در هم ریخت.
او در سه گام استوار حذف تشریفات زائد در استانداری، حضور بی پیرایش و بادیگارد در میان مردم و نیز شناخت بصیرت مندانه از زیر و بم های استان در بازدیدهای میدانی، کابوس مردم ستیزانی شد که با تابلوی سیاسی جعلی، روح و جسم شان را فسیل کرده بودند.

او ارمغانی ابراهیمی، رخ در رخ ظالمینی از این دیار شد با تبر ستبر تابوشکنی که در پوسته دروغین جناح چپ و راست، آوار غم ساخته بودند و مستانه بر بام آن قهقه می زدند به مردم باورمند به مردم سالاری!

او اثبات کرد یک تفکر اصیلی دارد به نام خط جمهوری اسلامی که می توان برخلاف مدعیان، تدبیر و امید را ذیل آن معنا ببخشد، معنایی به وسعت همه دستاوردهای ارزشمند و والایی که بازیچه منفعت طلبانی به نام اعتدالی- اصلاحاتی امروز و فصولگرایان دیروز شده بود.

جناب کلانتری!
مردم قضاوت زده در قضاوت جنابعالی نباید که تعجیل کنند اما مدل مردمداری شما و نان و پنیرت در کنار پابرهنه های بی پناه نه تنها مدیران سفارشیِ عافیت طلب لمیده بر میز را آزار میدهد که قلم رسانه های اجیر شده و مواجب بگیر فربه از جناح را نیز خشکانید و چه بسا علیه شما بشورانند، پس به صبر ایوب نیازمندی تا در اقدام انقلابی عجین شدن با مردم در خیابان و مسجد و دیدارهای روزانه بدون تشریفات، کنه موضوع ناله دردمندانه مردم را دریابید.

✒ناجی مردم دردمند!

آش سرباز خط اصیل جمهوری اسلامی چون آش شما رژیمی است و قطعاً ناسازگار با وضعیت مزاجی کانون های مراکز قدرت و ثروت و از اینرو دچار تعارض و تزاحم با قشر ملاء و مترفی خواهی بود تحت پرچم مدعیان قانونگذاری…!
همان ملاء و مترفی که عثمان ابن حنیف بر سفره آنان نشست و موجب خشم مولا علی “ع” شد، چرا که مولایمان آن را تعارض و تزاحمی برای حفظ کیان اسلام می دانست و وی را مورد شماتت قرار داد.
از اینرو قاعده اهم و مهم، اقتضای دفع افسد با فاسد در این شرایط دارد تا حداقلِ منافع مردم و نظام اسلامی تواماً تامین شود…!

مطالبات مردم در یارکشی سیاسی و انتخاب افراد ناشایست در بسیاری پست های ستادی استانداری تا اجرایی مغفول گشته و استانداری حیات خلوت سیاسی بعضی مدیران مغرضِ شبهه ناک به لقمه ای شده است که تنها معیار انتخاب شان، میزان جولانِ شارلاتان بازی و عوامفریبی بوده است.
بیخ گوش جنابعالی، اولویت دفع افسد با فاسد را می طلبد که بستر ساز تحقق بخشی از مطالبات مردم است و البته با حمایت مقامات قضایی می توانید لایه هایی از آن را رونمایی کنید.

✒استاندار محترم!

واقعیت این است که اصل استقلال قوا با دخالت های غیرمتعارف نمایندگان مخدوش گردیده است. نیروهای نخبه منزوی و اثر انگشت رای مردم، اعتباری برای برخی مدیران ضعیف و نانجیبان گردیده است و متاسفانه نمایندگان نیز از حیث حامی پروری بر اعتبار اثر انگشت مردم چوب حراج زده اند.
مردم انتظار معجزه از شما ندارند ولی چون درد را در گام اول شناخته اید بخوبی می توانید درمان درد مردم شوید.
راهکار درمان درد مردم این است که مستقل بیاندیشید و عمل کنید و اجازه ندهید کلنگ پروژه هایی بیت المال مسلمین که حاصل خون شهیدان است با شگرد جلب و جذب آراء به نام اشخاص خاص مصادره شود که عین دهن کجی به قانون است و مردم نظاره گرند.

مردم مخالف تعامل و همدلی با دولت مورد تنفیذ رهبری نیستند بلکه مخالف تسلسل رانت خواری های سیاسی افرادی است که خود را به زلف دولت گره زده اند تا نام و نانی آنچنانی از سیل انبوه امتیازات را به انحصار درآورند.

✒جناب کلانتر!
در حشر و نشر با مردم رخصت بیشتری دهید و همچنان درب اتاق را بر خلاف استانداران قبل به روی مردم باز بگذارید تا بدون لکنت زبان، مرثیه حاصله از اثر انگشتِ اعتمادِ امیدوارانه خود را که توسط احزاب منحله و مسئولانی نانجیب بر سفره رنگین این تهی دستان بصورت نانوشته برآورد سهم و تقسیم شده است،غمگسارانه بسرایند.

جنجال و هیاهوی رسانه های زرد ملقب به بازار یابی شما را در وادی هدفگذاری ریل خدمت دچار انحراف نکند که در پشت هر تیتری منفی از رسانه های زرد، انگیزه و اهدافی خاص نهفته است.
تعامل با حق و حقیقت از شعار تا عمل فرسنگ ها فاصله دارد که البته آن جناب به مدد شم سیاسی و تجربه خویش، بخوبی از آن واقف هستید و چنین ریلی از تعامل با خدایی که احکم الحاکمین است می تواند شما را در مسئولیت خطیر کلانتری استان رهنمون سازد.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “کلانترکهگیلویه و بویراحمد امیدآفرین شد؛ آغازی بر پایان فساد قومیت و جناح گرایی”

  1. ناشناس گفت:

    بسم الله دادگاه حکم داد رای صادر کرد تمکین بفرما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *