آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
کد مطلب : 33125

 

عدل هاشمی‌پور در نشست مشترک مسؤولان صنایع پتروشیمی به تشریح وضعیت پتروشیمی دهدشت پرداخت و اظهار داشت: احداث ساختمان‌های غیر صنعتی یکی از نیازهای طرح بود که کلید خورد.
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس افزود: مشکلات اقتصادی و بیکاری در حوزه انتخابیه زیاد است به همین خاطر جوانان جویای کار برای اجرای پتروشیمی عجله دارند در حالی که باید زیر ساخت پتروشیمی آماده باشد
هاشمی‌پور با بیان اینکه برخی اظهار ناامیدی نسبت به اجرای طرح می‌کنند گفت: به خصوص عده‌ای که مریض‌اند و نمی‌توانند کار بزرگ را ببینند نمی‌دانند کار بزرگ مطالعات و کار مهندسی نیاز دارد.
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: کارهای زیرساختی طرح انجام شده و جای هیچ گونه نگرانی در روند کار وجود ندارد.
وی در واکنش به خارج شدن پتروشیمی دهدشت از لیست اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: عده‌ای در فضای مجازی و سایت‌ها آیه یاس خواندند و فکر کردند عملیات طرح متوقف می‌شود در صورتی که هلدینگ سهام دارد و جای نگرانی نیست.
هاشمی‌پور با بیان اینکه سایت‌ها شیطنت کردند که دلسرد شوم اما ماندم، ادامه داد: طرح روی ریل است هیچ قدرتی نمی‌تواند این طرح را متوقف کند.
هاشمی‌پور در خصوص انتقال فاضلاب به این طرح گفت: فاضلاب دهدشت سالها است آب سد کوثر را هم تحت‌الشعاع قرار داده است بنابراین با انتخاب مشاور انجام مطالعات فاضلاب شهر را به این سمت هدایت می‌کنیم تا دغدغه آلودگی سد کوثر هم کمتر شود.
وی پتروشیمی دهدشت را از طرح‌های اولویت‌دار وزیر نفت دانست و با بیان اینکه صندوق توسعه ملی نیز آماده همکاری است ادامه داد: تأمین منابع ارزی به کمک صندوق حل می‌شود.
هاشمی‌پور با اشاره به حضور ۲۰ شرکت در مناقصه این طرح گفت: از ابتدای این طرح و دیگر طرح‌های حوزه انتخابیه تاکنون یک مورد توصیه نکردم و دخالت نکرده و نخواهم کرد تنها توصیه کردم از نیروی بومی استفاده شود.
وی گفت: چهار طرح بزرگ در کهگیلویه شروع کردم که آینده جوانان را تضمین می‌کند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *