آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۰۶ مرداد ۱۳۹۸
کد مطلب : 29766

 

طی چند روز گذشته فیلمی در فضای مجازی دست به دست می شد که در توضیح این فیلم آمده بود : تعدادی از محیط بانان یاسوجی پس ازدرمان یک خرس و هنگام رهاسازی آن در طبیعت مورد خشم خرس وحشی قرار گرفته و از طرف این خرس مورد حمله قرار می گیرند. البته این کلیپ بیشتر با دستمایه طنز در حال انتشار بوده و هست.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تکذیب این خبر، از رسانه‌ها درخواست می‌کند قبل از انتشار هر خبری، صحت و سقم آن را از مراجع مرتبط جویا شوند.
روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد درپی انتشار کلیپی با عنوان ” فیلم خنده دار از حمله خرس گرسنه به ماموران محیط زیست یاسوج”، چنین خبری با این عنوان در محدوده محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد را تکذیب کرد.
در این تکذیبه آمده است: گرچه شنیدن خبر تیمارداری و بازگشت خرس به دامان طبیعت کشور خوشحال کننده است و البته حمله خرس به انسان بنا به دلایل مختلف، دور از واقعیت و انتظار نیست، اما انتشار فیلمی از آزادی خرس و حمله آن به ماموران و مردم محلی ربط دادن آن به ماموران حفاظت محیط زیست یاسوج صحت نداشته، تکذیب می‌شود.
ضمن آنکه اساسا” این استان خرسی در حال تیمار داری نداشته که بخواهد آن را آزاد کند.
براین مبنا به رسانه‌های محترم توصیه می‌شودکه رسانه‌ها صحت و دقت در کار خود را فدای سرعت، حدس و گمان‌های بی مبنا نکنند و قبل از انتشار هرگونه خبر یا تصویری صحت آن را از مراجع مرتبط جویا شوند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *