آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۰۸ مرداد ۱۳۹۸
کد مطلب : 29842

بکارگیری نیروهای فله‌ای در استان کهگیلویه و بویراحمد موضوعی است که موجی از نارضایتی‌ها را در جامعه رقم زد و تا حدودی اعتماد مردم را از سیستم اداری کاهش داد، حتی شکایت مدیران متخلف از رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه سایت کبنا مانع این مطالبه‌گری مردم نشد تا اینکه شنیده می‌شود که پرونده برخورد با استخدام‌های تبعیض آمیز الان بر روی میز شورای تأمین استان کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت.
زریر حجتی روزنامه‌نگار کهگیلویه و بویراحمد در یادداشتی در این رابطه نوشت؛ به نقل از منابع آگاه با پشتوانه مجاهدت‌های خاموش مسئولان سازمان بازرسی، ابعاد کیفی و کمی استخدام‌های تبعیض آمیز ۶ ساله در فرآیند نفس گیر تحقیق و رسیدگی برملا و خاتمه یافته است.
گزارش مبسوط این تخلفات گسترده با لحاظ آسیب‌های اجتماعی، میانگین نرخ بیکاری و توسعه نیافتگی استان به سمع و نظر مسئولان ذیربط در سطوح ملی و محلی رسیده است.
گویا سازمان بازرسی در دفاع از حقوق حقه مردم تمام قد ایستاده و اصرار به برخورد قانونی با دستگاههای متخلف، ملغی کردن همه استخدام‌های ناشی از رانت‌های در هم تنیده و معجون مراکز قدرت، قومیت و ثروت و در نهایت برگزاری آزمون مجدد جهت مناصب و مشاغل متصرفه در بازه ۶ ساله دارد و از جانب دیگر نمایندگانی قانونمند و ذینفع با همدستی مدیرانی متخلف با توجیه گری و طرح بی مبنا و فاقد وجاهت ابعاد امنیتی انتخابات آینده، سعی در مسکوت نمودن و مختومه شدن این فاجعه با احاله موضوع به شورای تأمین دارند!
مشت متخلفین پادوگر باز شده و در مبارزه بی امان با مردم، قافیه را باخته‌اند و به توجیه و ایراد تراشی و اما و اگرهای همیشگی روی آورده‌اند!!
«آری مردم شریف!
متخلفین، بیکاری تحصیلکردکان خانواده‌های بی پناه و آسیب دیده با اطلسی آسیب‌های اجتماعی صدگانه را نمی‌بینند و نمی‌شنوند که چگونه آنها را زمین گیر کرده تا به شورای تأمین احاله کنند اما منافع منسوبین بکار گماشته خود در وادی قانون گریزی، تبعیض، قومیت و باند را خط قرمز دانسته‌اند که باید با بی شرمی تمام در منظر و مرئی مردم به نام ننگین ابعاد امنیتی انتخابات پیش رو توجیه نمایند!
وه چه شرم آور است این فساد هشت سری که دموکراسی را یدک می‌کشند و در عین حال بر آن می‌تازند!
آزمون سخت استاندار!
اینک چگونگی مواجهه استاندار محترم با مجموعه اعضای شورای تأمین محک مناسبی جهت راستی آزمایی در دفاع از حقوق حقه مردمِ ایستاده در تمام صحنه‌های اسلام و انقلاب است.
آزمونی سخت برای «جسین کلانتری» از باب افتخار سکانداری مدیریت اجرایی استان و سایر مجریان عدالت در گستره اطلاعاتی، امنیتی، نظارتی و نهاد انقلابی سپاه و دستگاه قضا و …
شورای محترم تأمین!
مردم را باور کنید. در برابر موج جمعیت مردم آگاه و انقلابی نایستید که از جهات مختلف مدیون مردمید و هر آنچه دارید مرهون فداکاری این مردمی است که به کرات در عرصه‌های وفاداری به نظام و ولایت نشان داده‌اند.
به یقین بدانید که نگاه عادلانه، امنیت و آرامش و اعتبار ایجاد می‌کند و بی عدالتی، ناامنی و بی اعتباری را موجب می‌شود.
جای تأسف و تأثر است که با وجود اقتدار نظام در عرصه‌های بین المللی، عده‌ای قانون ستیز و ضابطه گریز، همه اعوان و انصار خود را در سایه رانت و جناح به منصب نشانند و در طرف دیگر، خانواده‌هایی با چند نفر جوان دارای مدارک عالیه تحصیلی احساس بن بست و شکست نموده و فریادشان به جایی نرسد!
مفهوم این فریاد ناشی از بی عدالتی و تبعیض را در یابید و تجزیه و تحلیل کنید جهت جلوگیری از نارضایتی امنیت شکن!
تکرار می‌کنیم همراه و همگام با مردمِ ناظر و آگاه که دادن بُعد امنیتی به موضوع تخلف توسط متخلفین با طرح انتخابات و دیگر خزعبلات خودساخته، یک اقدام فرار به جلوست جهت رهایی متخلفین از باتلاق خودساخته.
مطالبه مردم
مطالبه مردم انقلابی وفق مستندات و رسیدگی سازمان بازرسی مبرهن و آشکار است با تاکید بر لغو رابطه استخدامی فاقد ضابطه همه منسوبین مسئولان و پادوهای سیاسی در هر سطح و سابقه و نیز محاکمه متخلفینی که جایگاههای به ارث رسیده از شهدا را در راستای منافع شخصی، قومی و باندی بی اعتبار کرده‌اند زیرا حفظ نظام جمهوری اسلامی در برخورد با فساد و مظاهر تبعیض است ولاغیر.
به گزارش کبنا، «انتظاری می‌رود «حسین کلانتری» استاندار کهگیلویه و بویراحمد که خود را سرباز نظام اسلامی که ثمره خون هزاران شهید است، می‌داند، با تمام وجود مقابل این زیاده‌خواهی‌ها و بکارگیری نیروهای تبعیض آمیز و بدون ضابطه در ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد که همچون خاری بر پیکره جوانان ستمدیده و بدون پارتی است، بایستند.» بدون شک ایستادگی کلانتری و سایر اعضای شورای تأمین در مقابل این تخلف بزرگ اداری هیچ گاه از اذهان مردم به ویژه جوانان پاک نخواهد شد و کاری کرده‌اند که همه منتظر آن بوده‌اند و قطعاً این کار کلانتری از عهده کس دیگری بر نمی‌آید.
رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد تا حصول نتیجه این مطالبه عمومی را پیگیری خواهند کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۲ پاسخ به “آزمون سخت «حسین کلانتری» / پرونده بکارگیری‌ نیروهای فله‌ای روی میز شورای تأمین”

 1. فرزند انقلاب گفت:

  درود بر شرفت وای وای وای در گچساران و باشت استخدام فامیلی و فله ای بیداد میکند خدا شاهد است جوانان زیادی را میشناسم که تحصیل کرده و واجد شرایط در گچساران افسرده شده اند و نا امید

 2. ناشناس گفت:

  چرا ۶ سال اخیر؟؟؟؟
  چرا ۱۰ سال اخیر نباشه؟؟؟
  بخصوص شرکت نفت گچساران
  اگ این اتفاق بیفته به انقلاب و نظام لطف شده چون مردم میبینن ک عدالت بخشی از نظام و خط قرمز انقلابه
  چیزی که الان مردم رو ناامید کرده بی عدالتیه ک صدمات جبران ناپذیری داره و بزودی فوران میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *