آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۰۱ مرداد ۱۳۹۸
کد مطلب : 29595
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد  گفت: براساس دستورالعمل وزارت کشور، ساعات کار ادارات دولتی تنها در چهار استان جنوبی کشور بدلیل افزایش دما و افزایش میزان مصرف انرژی تغییر می کند.

وی استان های خوزستان، هرمزگان، بوشهر و سیستان و بلوچستان را استان هایی برشمرد که ساعات کار ادارات آنها براساس دستورالعمل وزارت کشور تغییر کرده است.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: ساعات کار ادارات در این استان به همان روال سابق یعنی از هفت و ۱۵ صبح تا ۱۴ و ۳۰  دقیقه خواهد بود.

گوهرگانی با بیان اینکه کارکرد میزان مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد براساس آمارهای وزارت نیرو نسبت به سایر استان های کشور بالا نیست، تصریح کرد: از سویی ۴۸ درصد جمعیت استان ما نیز براساس آمارهای سازمان برنامه و بودجه در مناطق سردسیری سکونت دارند.

وی گفت: تغییر ساعات ادارات مختص استان هایی است که هم آمار جمعیتی آنها در مناطق گرمسیری بالا بوده و هم میزان مصرف انرژی در آن استان ها نگران کننده باشد.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه ساعات کار ادارات در این استان دیگر تغییر پیدا نمی کند، یادآورشد: تمامی ادارات ملزم به رعایت دستورالعمل وزارت کشور بوده و در وقت اداری عنوان شده در محل کار خود حاضر باشند.

گوهرگانی افزود: اداراتی که در وقت اداری خود بازگشایی نشوند تخلف از قانون داشته و با آنان براساس قانونی برخورد می شود

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “آخرین وضعیت تغییر ساعات کار ادارات در کهگیلویه و بویراحمد”

  1. ناشناس گفت:

    برادر تو خودت حکم برات صادر شده است وهر وقت از قانون حرف میزنی خنده دار است .بعدش ای چیه که رسانه ای کردی قبلا مکاتبه برای ادارات شده است .با این خبرها به جایی نمی رسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *