آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۳۱ تیر ۱۳۹۸
کد مطلب : 29548

خبری مبنی بر احضار مکرر روحانی قصه‌گوی معروف دهدشت در برخی رسانه‌های معاند منتشر و ادعا شد این روحانی توسط یکی از نهادهای امنیتی بازداشت شد.

 

حجت‌الاسلام اسماعیل آذری‌نژاد  اظهار داشت: این خبر صحت ندارد و تاکنون از سوی نهادی احضار نشدم، در یکی از پست‌های صفحه رسمی خود درباره وضعیت یک مدرسه روستایی نوشتم به خاطر این مدرسه مواخذه شدم و اسمی از نهادی آورده نشد.

 

آذری‌نژاد با بیان اینکه سایت‌ها به استنباط خود احضار را از سوی نهادهای امنیتی تلقی کردند، افزود: نمی‌دانم بر چه اساسی ادعا دارند سپاه فتح بنده را احضار کرده است!

 

وی گفت: بنده در استان با همه نهادها سعی دارم تعامل داشته باشم و به دور از حاشیه کار خود را پیش ببرم، با قرارگاه آبادانی و پیشرفت سپاه پاسداران چندین فعالیت خوب داشتم و نیروهای این نهاد همکاری خوبی در این زمینه داشتند.

 

آذری نژاد گفت: آموزش و پرورش یکی از شهرهای استان بنده را مؤاخذه کرد که چرا از مدرسه تصویر گرفته و منتشر کردی و این موضوع ربطی به هیچ کدام از نهادهای امنیتی ندارد.

 

وی در پایان گفت: بیشترین فعالیت‌ها در مدارس صورت گرفته و این مرهون لطف معلم‌هاست در عین حال قدردان آموزش و پرورش هستم که در این سال‌ها همکاری خوبی داشتیم اگر چه فراز و فرودهایی وجود داشته است.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *