آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۱۴ تیر ۱۳۹۸
کد مطلب : 29193

گاهی گذرا به رسانه ها و صفحات مجازی و آرشیوشان در کهگیلویه و بویراحمد به نظر می رسد دلمشغولی و دغدغه و خبری غیر از تبریک و تسلیت های با مناسبت و بی مناسبت نیست. 

بیشترین اخبار مربوط به مدیران و سازمان ها و ارگان ها در رسانه ها نشان میدهد که گویی بیشترین زمان مدیران استان و روابط عمومی ادارات صرف پیدا کردن یک مناسبت و ارسال پیام تبریک و تسلیت است.
در این موضوع هم ظاهرا مسابقه ای جدی در کار است و گاهی تبریک و تسلیت برای مناسبتی منتشر می شود که اصطلاحا به عقل جن هم نمی رسد و مشخص است که این عزیزان علاوه بر تقویم های رومیزی تقویم های ویژه ای در اختیار دارند که هر اتفاق ریز و درشت تقویمی را ثبت کرده است.
لازم است کسی مریض شود، وابسته کسی فوت کند، کسی ارتقایی بگیرد کسی به یک مسافرتی برود و … .
مسابقه پیشی گرفتن ارسال پیام تبریک و تهنیت و تسلیت توسط مدیران و ادارات شروع می شود.
میل به تبریک و تسلیت گویی در میان دو گروه شدت بیشتری دارد یکی کسانی که مترصد چهره شدن و یا گزینه مسئولیتی هستند و کسانی که به تازگی در جایی مسئولیتی گرفته اند و زمینه ظهوری جز پناه بردن به انتشار و ارسال پیام ندارند و همین موضوع به اضافه نبود عملکرد قابل گزارش و ارائه مدیران موجب جابجایی پیام های مناسبتی از حاشیه رسانه ها به تیتر اول شده است.
جالب تر و البته مضحک تر تسری این مسابقه به بخش ها و سطوح مختلف جامعه است به گونه ای که علاوه بر مدیران دولتی شاهد صدور پیام های رنگارنگ از طرف افراد مختلف از پیمانکار و تالار دار و رستوران دار و … در این مناسب ها هستیم.
می توان استان پیام تسلیت و تهنیت را یکی دیگر از نام ها و ویژگی های استان کهگیلویه و بویراحمد بر شمرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *