آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۲۰ تیر ۱۳۹۸
کد مطلب : 29358

در حالی شهردار دهدشت از آسفالت ۵۰ هزار متر مربع خیابان با معادل ۳ و نیم میلیارد تومان خبر می دهد که رئیس شرکت گاز کهگیلویه از بی توجهی شهرداری به مدفون کردن تاسیسات این اداره زیر آسفالت نو می گوید که امکان واکنش سریع در هر حادثه ای را از آنها گرفته است و باید آسفالت های انجام شده تخریب شود!
حال سوال این است،چه کسی پاسخ گوی هدر رفت ۳ و نیم میلیارد تومان خواهد بود؟!
آیا این موضوع می تواند سهل انگاری در حفظ بیت المال باشد؟!
رئیس شرکت گاز کهگیلویه در گفت و گویی عنوان کرد:شهرداری هیچ هماهنگی با شرکت گاز نکرده است و فقط امروز وقتی که کار آسفالت را انجام دادند،نامه ای به اداره فرستادند آنهم فقط در این مورد بود که اگر کنده کاری انجام دادید اطلاع دهید!
اکوانیان با اشاره به مدفون شدن تاسیسات و حوضچه های ادارات گاز و دیگر ادارات خدمت رسان توسط شهرداری عنوان کرد:تا کنون هر خیابانی را آسفالت کرده اند این اتفاق افتاده است!
وی گفت:به فرض مثال اگر خانه ای آتش بگیرد ما باید دسترسی به حوضچه های خود داشته باشیم تا در کمتر از ۵ دقیقه بتوانیم گاز را ببندیم ولی الان زیر آسفالت مدفون شده است و سرعت واکنش را پایین آورده است!
«ضمن تشکر و خسته نباشید به مجموعه شهرداری بابت تلاش برای آسفالت معابر شهر ولی با کمال تاسف کمترین توجهی به تاسیسات و حوضچه های سایر ادارات خدمات رسان نشده است که دسترسی دائم به این حوضچه ها بسیار حیاتی و ضروری است و در صورت بروز هرگونه حادثه برای شبکه گاز امکان واکنش سریع از بین رفته است و همه را مدفون کردند که کمترین خسارت این موضوع تخریب آسفالت های انجام شده برای آشکارسازی حوضچه ها خواهد شد
لذا جهت پیگیری از تخریب نیاز به کمی دقت از طرف مجری و ناظر پروژه فوق هست که هنگام آسفالت روی این حوضچه ها را خالی نگه دارند،با تشکر »متن ارسالی رئیس شرکت گاز کهگیلویه است.
شهردار دهدشت نیز در پاسخ به سوالی مبنی بر دلیل بی توجهی و مدفون کردن حوضچه های ادارات خدمات رسان گفت:قبل از شروع کار از ادارات خدمت رسان خواستیم که زیر ساخت ها را آماده کنند،ما که نمی توانیم صبر کنیم تا آبفا،اداره گاز کار خود را انجام ندهد و قیر برگشت داده شود!
اسفندیار برخه گفت:همین آسفالت هم ممکن است سه سال دیگر کنده شود،این در حالی است که شهردار معتقد است بهترین کیفیت آسفالتی که در دهدشت انجام شده و ۸ سانت است همین آسفالت است!
برخه اظهار کرد:تا کنون ۵۰ هزار متر مربع از خیابان های شهر دهدشت با مصرف ۹۰۰ تن قیر و معادل ۳ و نیم میلیاردتومان آسفالت شده است.
وی با اشاره به رایزنی با استان و مرکز کشور عنوان کرد:در پایان ۹۷ دولت ۳ هزار تن قیر رایگان معادل ۱۱ و نیم میلیارد تومان به ما کمک کرده است که تا کنون در مرحله اول نهضت آسفالت معادل ۵ میلیارد تومان (یک میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی و قیر به معادل ۴ میلیارد تومان )اعتبار داشتیم.
شهردار افزود:با برگزاری مناقصه کار نهضت آسفالت به ۵ پیمانکار واگذار شد و تا کنون خیابان های جهاد،بلوار سپاه،چهار راه بیمارستان تا میدان شهید شیرودی تکمیل شده است و در ادامه از آزادگان به جانبازان،خیابان فرهنگیان،آزادگان به سمت قلعه رئیسی نیز آغاز می شود.
برخه با اشاره به آسفالت ۱۵۰ هزار متر مربع از خیابان های فرعی در سال ۹۶ تا ۹۷ عنوان کرد:امسال روی معابر اصلی سرمایه گذاری کردیم و تا الان پیش بینی می کنیم از این قیر تا ۲۰۰ هزار متر مربع از معابر اصلی را آسفالت کنیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *