آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۱۵ تیر ۱۳۹۸
کد مطلب : 29209

 

 

هر چه به زمان برگزاری انتخابات نزدیک تر می شویم ، حساسیت ها در میان مردم و مسئولین بیشتر می شود . مسئولان خصوصا مسئولان سیاسی از جمله گروه های هستند که باید از هم اکنون و با جدیت زمینه سازی های لازم برای برگزاری انتخابات را مهیا کنند.
در برخی مناطق کهگیلویه و بویراحمد اما هنوز احتمال تغییراتی در حوزه مسئولیت های سیاسی وجود دارد . شاهد این مدعا عدم صدور حکم مدیریت برخی سرپرستان مناصب سیاسی است. چیزی که باعث بی انگیزگی برخی مدیران شده است و گاه و بیگاه اعلام استعفا می کنند و در لابه لای دلایل آن ها هم صحبت از صادر نشدن حکم مدیریت و بی انگیزگی آن ها برای ادامه کار ، به میان می آید.
چند ماه پیش فرماندار کهگیلویه که هنوز به عنوان سرپرست مشغول فعالیت است ، اعلام کرد مه استعفا داده است و البته مهمترین دلیل هم همین عدم صدور حکم سرپرستس بود. هرچند ، نیکبخت به فعالیت خود در فرمانداری کهگیلویه ادامه داد اما احتمالا و در صورت عدم صدور حکم مدیریت وی ، دوباره شاهد استعفای وی خواهیم بود.
حال پس از ماجرای استعفای سرپرست فرمانداری کهگیلویه ، سرپرست بخشداری پاتاوه هم اعلام استعفا کرده است و این بار هم دلیل ، همان موضوع عدم صدور حکم مدیریت است.
باقر قائمی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا از یاسوج گفت: حکم سرپرستی بخشداری پاتاوه در روز بیست هشتم اردیبهشت ماه امسال برای اینجانب صادر و البته در آن همان زمان قول صدور حکم بخشداری در کمتر از ۲ هفته به من نیز داده شد.
وی با بیان اینکه از آن زمان تاکنون حدود ۴۰ روز می گذرد و اتفاق خاصی برای صدور این حکم نیفتاده است، اظهارداشت: مسئولی که حکم مدیریت نداشته باشد نمی‌تواند پاسخگوی سئوالات مردم و مراجعان باشد. در مدت مسئولیتم تلاش کردم خادم خوبی برای مردم زادگاهم باشم اما بپذیریم که در چنین شرایطی نمی توان وظایف خود را به خوبی انجام داد.
وی افزود:  با حکم سرپرستی نمی توانستم آنطور که باید و شاید به این توقعات پاسخ دهم و الان هم اگر حکم اینجانب صادر شود یا نشود باز طرفدار دولتم و تفکرات سیاسی من همان تفکرات گذشته خواهد بود.
سرپرست مستعفی بخشداری پاتاوه در شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استعفای خود را تقدیم استاندار، سرپرستی فرمانداری شهرستان و حوزه معاونت سیاسی کرده ام و فردا شنبه پانزدهم تیرماه نیز درمحل کار خود حاضر نمی شوم.
سرپرست مستعفی بخشداری پاتاوه شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود بنا به مسائل حاشیه‌ای انتخابات از این مسئولیت استعفا داده‌اید، آیا چنین موضوعی صحت دارد؟ هم یادآورشد: خیر، چنین چیزی درست نیست.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *