آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۲۵ خرداد ۱۳۹۸
کد مطلب : 28806

شب گذشته مراسم افتتاحیه بافت فرسوده گچساران حواشی زیادی را در پی داشت، بگونه ایکه بلافاصله جنجال سیاسی فضای استان را پر کرد.

معمولا بعد از هر جلسه افتتاحیه بدین شکل فضای رسانه ای استان ملتهب از موارد سیاسی و تبلیغات انتخاباتی مربوط به کاندیداها می شود.

در جلسه شب گذشته تاجگردون به صراحت خود را متعهد و معتقد به نظام و انقلاب دانست و بیان کرد بهیچ وجه از ارزشهای واقعی این نظام عدول نخواهد کرد و عده ای که بدنبال خاله بازی هستند سعی میکنند مدام چنین راهی را در پیش گیرند.

این موضوع در حالیست که اخیرا سردار خورشیدی به صراحت(نقل به مضمون) گفته بود نظارتی ها به برخی قضایا در گچساران ورود کرده اند و بزودی دودمانشان بر باد می دهند، این صراحت بیان شب گذشته تاجگردون را به واکنش واداشت و با عصبانیت تمام سعی کرد که نقیض چنین موضوعی را نشان دهد.

از طرفی آنطور که گفته میشود و طبق شنیده ها در دور قبل انتخابات مجلس گچساران، بدلیل برخی موضوعات که مجال پرداخت به آنها نیست، تاجگردون بکمک علی لاریجانی توانست پاسخگوی برخی ابهامات در خصوص شبهات رد صلاحیت خود باشد و رای تایید صلاحیت را بگیرد.

حال گفته می شود علی لاریجانی فی الحال تمرکزی برای ورد به دور بعد مجلس را ندارد، بنابراین وحدت تیم فعلی وی در مجلس کمی تحت شعاع قرار میگرد و متحدان مجلسش همانند تاجگردون نمی توانند به گونه سابق حمایت وی را داشته باشند.

اینکه این موضوع چقدر صحت دارد، در هاله ای از ابهام است اما پازل سیاسی در گچساران در دوران تاریخی قرار دارد، باید دید این روند به نفع تاجگردون پیش خواهد رفت یا حساسیت دستگاه های نظارتی را دوچندان می کند؟

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۳ پاسخ به “پشت پرده خاله بازی از زبان تاجگردون کیست؟/آیا در دور قبل تاجگردون به واسطه لاریجانی تایید صلاحیت شد؟”

  1. ناشناس گفت:

    ان شا الله نیروهای نظارتی بهش نشون میدن ک فقط قانون رو میشناسن نه باند بازی اقایون رو

  2. ناشناس گفت:

    لاریجانی یکیه ازتاجگردون‌مفسدتروبدتر

  3. ناشناس گفت:

    دوتاشون لنگه همن کلک بازفاسدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *