به گزارش۱۹ آبان به نقل از روابط عمومی اورژانس جلال پوران فرد مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی مطرح کرد: دیروز سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸ در پی گزارش مبنی بر حمله خرس به چوپان گله ی در روستای دلی بجک از بخش کبگیان بلافاصله آمبولانس اورژانس دمچنار به محل اعزام شد.
رئیس اورژانس ۱۱۵ استان تصریح کرد: به علت نبودن دسترسی جاده به مصدوم دو تکنسین فداکار و ایثارگر اورژانس آقایان بهروزیان و رضائی جهت نجات جان مصدوم بعد از چندین ساعت پیاده روی خود را به مصدوم رسانده با کمک یکی از اهالی روستا مصدوم را به وسیله لانگ تا آمبولانس حمل کردند و بعد از ارائه خدمات پزشکی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادند.
پوران فرد نیز ادامه داد: مصدوم از ناحیه ران و پهلو دچار مصدومیت شده بود که در هنگام حمله خرس توانسته بود از چنگ خرس در بیاد و پا به فرار بگذارد.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی در ادامه از تصادف پژو ۴۰۵ با پراید در دوراهی مارگون خبر داد و افزود: این تصادف در ساعت ۲۰ دیشب ۲۸ خرداد به وقوع پیوست که در مجموع ۸ مصدوم بر جای گذاشت که هر هشت مصدوم این حادثه بعد از ارائه خدمات پزشکی توسط چند آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند