آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
کد مطلب : 28838

 

 

مراسم تودیع و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور عرف معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد.
بنا بر این گزارش، عصر امروز (۲۶ خرداد ماه ۹۸) با حضور نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس، فرمانده سپاه فتح استان، رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیران ارشد کهگیلویه و بویراحمد، چهره‌های سیاسی، عشایر، اقشار مختلف مردم و جمع زیادی از اهالی استان‌های ایلام و خوزستان در این مراسم حضور داشتند.
علی محمد احمدی استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد در آئین تودیع خود از همه قدردانی کرد و گفت: از همه عذرخواهی می‌کنم، نق زدن‌ها و تشر زدن‌ها و پیگیرها از من بود، اما دل خون خوردن‌ها از مدیران استان بود که شبانه روز پای کار بودند.
احمدی در ادامه گریزی به اقدامات خود در استان زد و گفت: در باب تسهیلات اشتغال روستایی، استان کهگیلویه و بویراحمد از سه استان اول هست. و در بهبود کسب و کار در سال ۹۷ در جایگاه اول قرار داشته است.
وی گفت: در سیل اخیر با تلاش مدیران و مجموعه راهداری استان که شبانه روز تلاش می‌کردند و آقای فیلی که نور چشم بنده است، نگذاشتیم تجربه تلخ جاده‌های پرخطر برای مردم این استان تکرار شود و در ۱۰ روز جاده یاسوج –شیراز بازگشایی شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه از نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه محترم و شریف شهر یاسوج، ائمه جمعه استان
مدیران کل و روسای نهاد و دستگاه‌های دولت، مجموعه نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، معاونین خودم در استانداری، آقای فیلی، نظری و گوهرگانی، مدیران کل، ریش سفیدان، ریش سفیدان و بزرگان و اصحاب هنر و رسانه‌ها، دستگاه‌های نظارتی بازرسی، دادستان مرکز استان و از همه مهم‌تر از مردم شریف خوب و استان کهگیلویه و بویراحمد قدردانی می‌کنم که در این مدت من کمترین را مورد مهمان نوازی قرار دادند.
احمدی همچنین از نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس قدردانی کرد.
علی محمد احمدی استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه انشاء الله وارد مجلس شدم به عنوان نماینده چهارم کهگیلویه و بویراحمد به این مردم خدمت خواهم کرد. [تشویق ممتد حاضرین]
 در ادامه بعد از تشویق‌های حاضرین، احمدی گفت: هر جا مسئولیتی داشته باشم نیز کارگزار مردم کهگیلویه و بویراحمد خواهم بود. [تشویق ممتد حاضرین]
احمدی در ادامه وقتی که از جایگاه و پشت تریبون کنار رفت و روی صندلی خودش قرار گرفت. مجدداً از سر جایش بلند شد و گفت: آقایان، آقای کلانتری دوست و برادر عزیز من است و تجارب سیاسی و اجرایی زیادی دارد و همانطوری که از بنده حمایت کردید، انشاء الله با تمام توان از ایشان حمایت کنید. [تشویق حضار]

معاون سیاسی وزیر کشور وقتی پشت تریبون قرار گرفت، گفت: شوخی با آقای احمدی کنم، اینکه گفتید نماینده چهارم کهگیلویه و بویراحمد خواهم بود، تبلیغات انتخاباتی است که تخلف محسوب می‌شود
غلام رضا تاجگردون در جلسع تودیع و معارفه استاندار/ با همین «و» که داریم کارهایمان را انجام می‌دهیم. [خنده حضار]/
در پاسخ به هاشمی پور که بین حضار گفت: «و» را می‌گیریم که تاجگردون پاسخ داد که فعلاً «واو» جایی گیر کرده نمی‌توان بیرونش آورد.
نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در ابتدا صحبت‌هایش را با شوخی آغاز کرد و گفت: آقای هاشمی پور نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده به من گفت که ببین آقای تاجگردون فقط می گویند استان کهگیلویه و بویراحمد و اسمی از گچساران نمی‌برند و من گفتم ما با همین «و» که داریم کارهایمان را انجام می‌دهیم. [خنده حضار]
وی در ادامه هاشمی پور از بین حضار گفت: «و» را می‌گیریم که تاجگردون پاسخ داد که فعلاً «واو» جایی گیر کرده نمی‌توان بیرونش آورد.
تاجگردون در ادامه با شوخی گفت: کلانتری لرتر از آقای احمدی است. آقای احمدی یه چیزهای اضافه داشت و اما این کاملاً لر است. ما قرار است یک معامله با ایلامی‌ها بکنیم حالا به کجا برسد. مدیریت این کارها را آقای فیلی وارد است. [خنده حضار].
وی گفت: آقای هاشمی گفت که ما نمایندگان رقابت نداریم بلکه فقط در کارهای عمرانی رقابت داریم که آنجا هم رقابتی نداریم و کنار هم هستیم.
در ادامه تاجگردون به سابقه دوستی‌اش با آقای احمدی گریزی زد و گفت: من هنوز در گوشی‌ام شماره آقای احمدی را به نام احمدی تربیت مدرس ذخیره کرده‌ام، نه به عنوان احمدی مجلس یا استاندار. بنده حرف جدی ندارم، آقای کلانتری در استان مدیران خوب و ارزشمندی داریم و کمک کار خوبی هستند.
نماینده مردم در شهرستان‌های گچساران و باشت خطاب به کلانتری گفت: همانند گذشته در کارهای بودجه، عمرانی و اقتصادی که در خدمت استانداران گذشته بودیمف در خدمت شما و تیمتان هستیم.
تاجگردون گفت: آنچه برای من مهم است و در حرف‌های آقای مزارعی هم بود این است که مردم و احترام به مردم خیلی مهم است. شاید ما تا کنون کوتاهی داشته باشیم و باید خدمت به مردم ادامه پیدا کند.پ
مجری برنامه بعد از صحبت‌های تاجگردون گفت که آقای دکتر تاجگردون یخ جلسه را شکست.کبنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “احمدی:من نماینده مجلس شوم، نماینده چهارم کهگیلویه و بویراحمد خواهم بود/تاجگردون:با همین «و» که داریم کارهایمان را انجام می‌دهیم”

  1. ناشناس گفت:

    تاج گردون یادش نرود که ابتدای آمدن احمدی نامه ای نوشت و ادعا کرد در آمدن و معرفی استاندار نقشی نداشته ولی امروز می گویند توی گوشی به اسم احمدی تربیت مدرس اسم ایشان را ذخیره کردم و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *