آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۲۷ خرداد ۱۳۹۸
کد مطلب : 28869

دوست عزیزم جناب دکتر تاجگردون
ضمن سلام و آرزوی سلامتی
ابرازعلاقه و تمایل شدید شما درسخنرانی اخیرتان مبنی بر نقد شدن توسط موکلینتان بنده را به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه که همواره همگام و همراه شما بوده، وادار به نگارش این مرقومه کرد.
جناب تاجگردون! جملات مغرورانه و خودستایانه تان در جمع کثیری از مردم، که نه برای شنیدن سخنرانی شما بلکه برای گذراندن ساعتی شاد و به دوراز هیاهوهای سیاسی، به افتتاحیه پروژه سنگ فرش آمده بودند بنده را به فکر فرو برده است. در ابتدای سخن عرض می کنم که در پنجمین دهه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران این سنگفرش و این پیشرفت ناچیز تحفه ای نه چندان درخور برای ساکنین مظلوم محله سادات است.
به هر جهت! در بخشی از بیانه تان فرمودید اگر کسی بهتر و لایق تر از من باشد، دستش را بالا میبرم. آیا فکر نمیکنید میزان سنجش مردم بوده و قضاوت را باید به آنان سپرد نه اینکه خود را مراد مردم دانسته و در فکرتان چنین بگذرد هر کس را که شما والا بدارید بی شک در قلب مردم جای خواهد گرفت؟ آیا این چیزی بجز خود ستایی است؟
جناب تاجگردون خدمات شما بر کسی پوشیده نیست، اما مگر نه این است که ما شیعه علی هستیم که در خفا به مسلمین طعام می داد؟ شما خدماتتان را باران خدمت دانستید. آیا این گونه بزرگ نمایی در میزان خدمات که جزیی انجام وظایف وکالتتان است، چیزی جز منت نهادن بر مردمیست که خودشان به شما عزت دادند؟
در بخشی از سخنانتان، رقیب هایتان را به دسیسه کاری علیه خود محکوم کردید. هیچ کدام از این رقیبان مجال دفاع و رد یا تایید صحبت های شما را نداشتند. این امر به دور از اخلاق و انصاف نیست؟
در فرازی دیگر از سخنانتان بیان داشتید اگر شما اعلام کنید کاندیدا نخواهید شد، افراد زیادی هستند که ابراز وجود کنند. حال این سوال مطرح است که آیا کسی که خود و شخصیت سیاسی اش را وابسته به شخص دیگری میداند قابل دفاع است؟ 
جناب تاجگردون شما در ظاهر خود را شاگرد مکتب اصلاحات میدانید اما در سخنانتان بویی از صلح و اصلاح به مشام نمیرسد! بلکه کلمه به کلمه سخنانتان موجب ایجاد التهاب و اختلاف در جامعه است.
دوست عزیز سخنان شتاب زده و احساسی شما و محکوم کردن رقیبانی که هنوز حضورشان مسجل نیست دمیدن زود هنگام در شیپور انتخابات است که جز ایجاد حساسیت در جامعه و درگیر کردن اذهان عمومی نتیجه ای در بر نخواهد داشت. این امر دور از شعار خدمت گرایی شماست

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۲ پاسخ به “آیا چیزی جز خود ستایی و منت گذاشتن بر مردم بود/ در ظاهر اصلاحات اما در سخنانتان بویی از صلح و اصلاح به مشام نمیرسد”

 1. ناشناس گفت:

  خدایا ببین کی شده تحلیلگر
  بیزارم از غلام تاجگردون
  ولی اگ تو و دوستانت مخالفش باشید ب غلام افتخار میکنم
  بازم میگم خدایا شکر

 2. رامین گفت:

  مگه تحلیلگر باید توی شناسنامه اش مهر تحلیل گری خورده باشه.صرف نظر از درستی یا عدم درستی اظهار نظر ایشان باید جوانان از جایی شروع کنند.به عقاید هم احترام بگذاریم بهتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *